Мы в facebook

Авторизация

 


Botany Cross III

30-05-2021



Проголошуємо відкриття реєстрації на третій щорічний
Botany Cross!
 
Клуб DneprRun запрошує усіх любителів природи да довкілля:
✔️ зустріти теплу пору року кроссом затишними зеленими стежками Ботанічного саду ДНУ і сусіднього парка!
✔️ познайомитися з новою локацією у рідному місті, подолавши 9 километрів звивистою трассою кроссу;
✔️ побачити рідкісні дерева та чагарники найцікавішою екскурсією в Ботанічному саді;
✔️ виграти тематичні призи;
✔️ перемогти суперників та самого себе, і отримати ексклюзивну медаль фінішера забігу;
✔️ провести незабутні вихідні у центрі міста, і при цьому у справжній дикій природі!
 
1) Дата і час старту: 30 травня, неділя, 10:00;
2) Місце старту/фінішу: стадіон ДНУ;
3) Дистанція 9,4 км, три кола по 3,14159 километри: посилання на трек; 
4) Вартість реєстрації: 190 грн до 08.04, 210 грн до 25.04, 230 грн до 28.05, 29-30.05: 250 грн; медаль івенту +200 грн до вартості слоту;
5) Усім учасникам: вода, натуральний ізотонік (також відомий як компот :) , банани, ягоди та фрукти, а також - екскурсія Ботанічним садом;
6) Набор висоти: 45 метрів на колі, загалом 135 метрів;
7) Дитячі забіги: 100 метрів та 400 метрів, смачні призи усім учасникам;
8) Призерам (1-2-3 місця у чоловіків та жінок) - призова сітка 700-500-300 грн, у випадку загальної кількості учасників більш ніж 130 учасників;
9) Справжнє бігове задоволення!!
 
Розклад:
09:00-09:45   Передстартова реєстрація
09:45-09:55   Передстартова розминка
09:55-10:00   Вітальне слово
10:00-10:15   Дитячі забіги
10:15-11:20   Забіг "Botany Cross III" 9,4 км
11:00-11:20   Нагородження переможців в абсолюті та вікових категоріях, розіграш призів: кімнатних рослин
11:45-12:45   Екскурсія Ботаніческим садом

Реєструйся, та біжи прямо в літо!!
Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 Крюкова Оксана 9 км Днепр Спасибо Ж40-49
  • 2 1 Дрига Віталія 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 3 2 Марцина Богдана 9 км Синельникове Ж30-39 оплачено
  • 4 3 Чигиринський Стас 9 км Дніпро PrivatBankRun М16-29 оплачено
  • 5 4 Пилипчук Аліна 9 км Запоріжжя Ж30-39 оплачено
  • 6 5 Кащей Денис 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 7 6 Обухов Максим 9 км Дніпро Росинка 5 М40-49
  • 8 7 Писарев Алексий 9 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 9 8 Чубченко Максим 9 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 10 9 Ефименко Игорь 9 км Дніпро UNWF М50-59 оплачено
  • 11 10 Лачугін Артем 9 км Дніпро Za_руба_Run М40-49 оплачено
  • 12 11 Теплий Костянтин 9 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 13 12 Купрій Андрій 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 14 13 Купрій Юлія 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 15 14 Шадрін Олександр 9 км Дніпро Squad UA Runners М40-49 оплачено
  • 16 15 Акимов Сергій 9 км Дніпро М50-59
  • 17 16 Сотніченко Євген 9 км Дніпро Skajeni Ravliki М50-59
  • 18 17 Лагун Олександр 9 км Дніпро PiT Team Run М50-59 оплачено
  • 19 18 Орлов Антон 9 км Дніпро Varus Run М30-39
  • 20 22 Єфімов Олексій 9 км Дніпро EvaRunClub М16-29 оплачено
  • 21 23 Петельгуз Юрій 9 км Дніпро EvaRunClub М50-59 оплачено
  • 22 24 Будаква Андрій 9 км Маріуполь Азовсталь М50-59 оплачено
  • 23 25 Николаев Юрій 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 24 29 Шевцова Катерина 9 км Дніпро Start Dnipro Ж16-29 оплачено
  • 25 30 Сударенко Ольга 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 26 31 Акастелов Ігор 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 27 32 Чубченко Олег 9 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 28 40 Колесник Олег 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 29 59 Апреленко Тетяна 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 30 76 Сандулов Валерій 9 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 31 79 Парішкура Олександр 9 км Дніпро MC RunOk М30-39 оплачено
  • 32 80 Ненюхін Олег 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 33 81 Федюков Григорій 9 км Синельникове М40-49 оплачено
  • 34 82 Яценко Євген 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 35 83 Максименко Олександр 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 36 84 Смородін Андрій 9 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 37 85 Горбань Олександра 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 38 86 Дзензерська Христина 9 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 39 87 Карлов Микола 9 км Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 40 90 Пихунін Сергій 9 км Дніпро RedHead team М40-49 оплачено
  • 41 91 Крюк Влад 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 42 92 Кобзар Єгор 9 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 43 93 Слупова Олександра 9 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 44 94 Якимов Дмитро 9 км Дніпро MC RunOK М16-29 оплачено
  • 45 95 Бузовский Антон 9 км Дніпро TeamBuz М30-39 оплачено
  • 46 96 Карюк Ніна 9 км Дніпро EvaRunClub Ж16-29 оплачено
  • 47 97 Данильчук Светлана 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 48 98 Лищікова Анна 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 49 99 Сильванович Наталія 9 км Дніпро EvaRunClub Ж40-49 оплачено
  • 50 100 Коломенська Владислава 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 51 101 Морозова Владислава 9 км Дніпро EvaRunClub Ж16-29 оплачено
  • 52 102 Жадан Надія 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 53 106 Чебоксарова Светлана 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 54 107 Дорошенко Анна 9 км Дніпро Tverdokhleb Team Ж30-39 оплачено
  • 55 115 Дорошенко Катерина 9 км Дніпро Tverdokhleb Team Ж30-39 оплачено
  • 56 117 Карпенко Оксана 9 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 57 121 Мартинов Дмитро 9 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 58 128 Гостіщев Євген 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 59 132 Лисенко Олена 9 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 60 133 Воротинцев Євген 9 км Дніпро MyClub М16-29 оплачено
  • 61 134 Козуб Інна 9 км Новомосковськ NMSK running club Ж50-59 оплачено
  • 62 135 Грубеляс Анатолій 9 км Дніпро DneprRun М40-49 оплачено
  • 63 138 Будаква Артем 9 км Маріуполь Азовсталь М16-29 оплачено
  • 64 139 Лещенко Микола 9 км Маріуполь М60+ оплачено
  • 65 140 Артеменко Євген 9 км Дніпро Strava М30-39 оплачено
  • 66 141 Лепська Лариса 9 км Дніпро MyClub М50-59 оплачено
  • 67 142 Щанкін Олександр 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 68 164 Полуектова Поліна 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 69 165 Скуб Станіслав 9 км Кам'янське М30-39 оплачено
  • 70 166 Меркелов Артем 9 км Дніпро MC RunOk М16-29 оплачено
  • 71 202 Бариш Світлана 9 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 72 203 Сміюха Денис 9 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 73 204 Мороз Марина 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 74 206 Завьялов Михайло 9 км Дніпро М50-59 оплачено
  • 75 219 Дрига Юлія 9 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 76 220 Толстопятих Андрій 9 км Дніпро Gutsul Running Club М40-49 оплачено
  • 77 221 Якуб Олена 9 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 78 222 Свита Антон 9 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 79 223 Кравченко Дмитро 9 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 80 224 Мартиненко Павло 9 км Дніпро EvaRunClub М16-29 оплачено
  • 81 227 Коломоєць Олександр 9 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 82 228 Загорулько Анна 9 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 83 229 Білоцерківська Надія 9 км Дніпро EvaRunClub Ж30-39 оплачено
  • 84 230 Запорожский Артём 9 км Дніпро Tverdokhleb Team М30-39 оплачено
  • 85 236 Бабенко Олена 9 км Запоріжжя Start Dnipro Ж60+ оплачено
  • 86 237 Білоус Богдан 9 км Новомосковськ NMSK running club М30-39 оплачено
  • 87 238 Чалик Сергій 9 км Дніпро DneprRun М50-59 оплачено
  • 88 239 Суровцев Сергій 9 км Дніпро MC RunOk М50-59 оплачено
  • 89 240 Коваленко Віталій 9 км Карловка MyClub М30-39 оплачено
  • 90 241 Комар Максим 9 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 91 243 Чарина Юлія 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 92 248 Юрченко Ангеліна 9 км Чугуїв Squad UA Runners Ж16-29 оплачено
  • 93 250 Архипов Сергій 9 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 94 253 Тапчевська Наталія 9 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 95 258 Панасюк Ольга 9 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 96 259 Тестоедова Оксана 9 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 97 277 Свіщов Максим 9 км Запоріжжя М30-39 оплачено
  • 98 281 Кучер Олена 9 км Дніпро Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 99 290 Злобін Олексій 9 км Дніпро Tverdokhleb Team М30-39 оплачено
  • 100 293 Воловик Віктор 9 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 101 310 Вербицький Григорій 9 км Новомосковськ NMSK running club М40-49 оплачено
  • 102 401 Понаровський Святослав 9 км Дніпро Побігли М30-39 оплачено
  • 103 405 Соломаха Володимир 9 км Новомосковськ FRIDN М50-59 оплачено
  • 104 425 Дуюнова Надія 9 км Дніпро Tverdokhleb Team Ж16-29 оплачено
  • 105 450 Яценко Вікторія 400 м (8-14 лет) Дніпро Ж оплачено
  • 106 451 Єпік Іван 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 107 452 Федюкова Анастасія 400 м (8-14 лет) Синельникове Ж оплачено
  • 108 453 Артисюк Єгор 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 109 454 Куряча Софія 400 м (8-14 лет) Дніпро DneprRun Ж оплачено
  • 110 455 Бойцова Аліса 400 м (8-14 лет) Дніпро MyClub Ж оплачено
  • 111 456 Завьялова Соломія 400 м (8-14 лет) Дніпро Ж оплачено
  • 112 457 Федюков Володимир 400 м (8-14 лет) Синельникове М оплачено
  • 113 458 Максименко Володимир 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 114 459 Сударенко Ярослава 400 м (8-14 лет) Дніпро Ж оплачено
  • 115 460 Бєлов Деніс 400 м (8-14 лет) Дніпро Метеор М оплачено
  • 116 461 Гавріш Владислав 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 117 462 Смородіна Ліза 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 118 463 Карпенко Даріна 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 119 466 Дрига Емілія 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 120 467 Чарин Андрій 400 м (8-14 лет) Дніпро М оплачено
  • 121 468 Вороніна Олександра 400 м (8-14 лет) Дніпро MyClub Ж оплачено
  • 122 470 Ситник Богдан 100 м (0-7 лет) Дніпро Interpipe М оплачено
  • 123 471 Сударенко Тимур 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено
  • 124 472 Скуб Юрій 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено
  • 125 473 Зеленов Павло 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено
  • 126 474 Толстопятих Ростислав 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено
  • 127 475 Гавриш Мирослава 100 м (0-7 лет) Дніпро Ж оплачено
  • 128 476 Кобзар Назар 100 м (0-7 лет) Дніпро MyClub М оплачено
  • 129 477 Воловик Микита 100 м (0-7 лет) Дніпро EvaRunClub М оплачено
  • 130 478 Слупов Данил 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено
  • 131 479 Карюк Артем 100 м (0-7 лет) Дніпро EvaRunClub М оплачено
  • 132 480 Харитоненко Назар 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено
  • 133 481 Осняч Кіра 100 м (0-7 лет) Дніпро М оплачено