Мы в facebook

Авторизация

 


Крос-Мороз

7-02-2021


РЕЗУЛЬТАТИ!

Н
а старт! Увага! DneprRun!

Запрошуємо всіх любителів бігу та фанатів гарного настрою пробігти стежками затишного зимового парку, в рамках зимового, яскраво-сніжного пробігу Крос-Мороз!

У неділю, 7 лютого:

  • захоплююче змагання - найморозніший забіг року!
  • ддистанції 13,4 км (чоловіки) або 6,7 км (жінки);
  • дитячі старти на дистанціях 300 м або 60 м;
  • після забігу зігріваємось чаєм навколо багаття!
  • пункт харчування та води кожного кола (3,4 км);
  • найточніша фіксація часу в цілому та по колах;
  • комфорт для учасників, чарівна атмосфера зими та спортивних вражень!

Деталі забігів:

1) Основні дистанції: 13,4 км для чоловіків, 4 кола, 6,7 км для жінок, два кола. Коло - 3,35 км по зимовому парку! Пункт харчування та гарячого чаю/води на точці старту.
Грамоти за призові місця для вікових категорій, призи для призерів в абсолюті.
Посилання на трасу, парк Дружби

2) Дитячі забіги на 300 метрів (категорія 8-14), 60 метрів (0-7). Смачні призи всім учасникамграмоти для призерів.

3) Багато веселощівякісна організаціядетальні протоколищедре частуваннятепла атмосфера! Реєструйсяне втрачай час даремновізьми участь в самому запальному забігу січня!

4) Стартовий внесок: 250 грн чоловіки, 230 грн жінки; для дітей безкоштовно.

5) В разі надсуворої погоди дистанцію чоловіків може бути зменшено до 10 км.

6) Розклад івенту:

09:00–09:50 Видача стартових пакетів
09:50–10:00 Відкриття змагання, передстартове фото
10:00–10:05 Забіг на 60 м, нагородження
10:05–10:15 Забіг на 300 м, нагородження
10:15–11:30 Забіги на 13,4 та 6,7 км
11:15–11:30 Нагородження переможців у категоріях та абсолюті
11:30–11:50 Спілкування, фото, чай, та закриття івенту.

До зустрічі на галявині на місці старту в парку Дружби народів, о 9:00 7 лютого!

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 3 Walters Anastasiia 6.7 км Дніпро Dance Vision Studio Ж30-39 оплачено
  • 2 11 Бабарика Іван 13.4 км Дніпро Team-one Mizuno М30-39 оплачено
  • 3 13 Бабенко Олена 6.7 км Запоріжжя Start Dnipro Ж60+ оплачено
  • 4 17 Баришникова Ірина 6.7 км Новомосковськ NMSK_RUN_OCR_TEAM Ж30-39 оплачено
  • 5 19 Іванова Ольга 6.7 км Дніпро Tverdokhleb team Ж30-39 оплачено
  • 6 20 Білоус Богдан 13.4 км Новомосковськ М30-39 оплачено
  • 7 22 Калекіна Мария 300 м Дніпро Ж оплачено
  • 8 24 Булгакова Тетяна 6.7 км Дніпро Ж40-49
  • 9 28 Бутенко Анатолій 13.4 км Кам'янське Interpipe М30-39 оплачено
  • 10 29 Кащей Деніс 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 11 30 Вербицький Григорій 13.4 км Новомосковськ NMSK running club М40-49 оплачено
  • 12 33 Кодак Роман 13.4 км Дніпро kodakbrothersteam М30-39 оплачено
  • 13 34 Кодіров Руслан 13.4 км Павлоград DneprRun М30-39 оплачено
  • 14 36 Козуб Інна 6.7 км Новомосковськ NMSK running club Ж50-59 оплачено
  • 15 38 Волтерс Вікторія Елізабет 60 м Дніпро Ж оплачено
  • 16 39 Крисько Бориc 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 17 40 Кадубовський Євген 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 18 41 Кудрявцева Вікторія 6.7 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 19 44 Горбатько Сергій 13.4 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 20 46 Кузьмін Влад 13.4 км Новомосковськ Interpipe М16-29 оплачено
  • 21 48 Кучер Олена 6.7 км Дніпро Інтерпайп Ж40-49 оплачено
  • 22 50 Менєнко Віталій 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 23 51 Москаленко Марина 6.7 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 24 52 Баришніков Сергій 13.4 км Новомосковськ NNSK_RUN_OCR_TEAM М30-39 оплачено
  • 25 53 Котов Олексій 13.4 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 26 55 Пеня Георгій 300 м Дніпро М оплачено
  • 27 57 Первєєв Сергій 13.4 км Дніпро PSL М60+ оплачено
  • 28 66 Піскун Олександр 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 29 68 Понаровський Святослав 13.4 км Дніпро #Побігли М30-39 оплачено
  • 30 71 Савіновська Ірина 6.7 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 31 76 Свістунов Георгій 60 м Дніпро М оплачено
  • 32 79 Свістунова Софія 300 м Дніпро Ж оплачено
  • 33 80 Теваль Григорій 60 м Дніпро М оплачено
  • 34 81 Теплий Костянтин 13.4 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 35 85 Тигнян Іван 13.4 км Кривий Ріг Krivbass_Run_Club М оплачено
  • 36 87 Філімонова Ілона 6.7 км Дніпро Ж40-49
  • 37 88 Хлопецька Антоніна 60 м Дніпро Ж оплачено
  • 38 89 Хлопецька Катерина 300 м Дніпро Start Dnipro Ж оплачено
  • 39 90 Хомяк Володимир 13.4 км Дніпро #Побігли М30-39 оплачено
  • 40 93 Цифра Віктор 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 41 94 Чекмарьова Алла 6.7 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 42 95 Горматов Артем 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 43 96 Грубеляс Анатолій 13.4 км Дніпро DneprRun М40-49
  • 44 98 Шепшелєй Вікторія 6.7 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 45 99 Гуделайтіс Ганна 6.7 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 46 100 Дєлов Віталій 13.4 км Дніпро REDHEAD team М16-29
  • 47 101 Гуртовий Гордій 60 м Дніпро М оплачено
  • 48 102 Дашко Дмитро 13.4 км Дніпро MC RunOK М16-29 оплачено
  • 49 111 Шульгін Ростіслав 300 м Дніпро М оплачено
  • 50 113 Щанкин Олександр 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 51 115 Колихалов Вячеслав 300 м Дніпро М оплачено
  • 52 119 Щербина Роза 6.7 км Синельникове Family Run Club Ж30-39 оплачено
  • 53 137 Коломійченко Євгенія 6.7 км Дніпро Ж30-39
  • 54 138 Орлов Антон 13.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 55 141 Євстигнєєва Вікторія 6.7 км Павлоград PAVLOGRAD RUN CLUB Ж30-39 оплачено
  • 56 186 Євстигнєєв Роман 13.4 км Павлоград Squad UA RUNNERS М30-39 оплачено
  • 57 208 Олексієнко Поліна 60 м Дніпро Ж оплачено
  • 58 217 Євстигнєєва Ганна 60 м Павлоград Ж оплачено
  • 59 222 Комар Максим 13.4 км Дніпро DneprRun М30-39
  • 60 240 Зотін Кирило 13.4 км Дніпро Tverdokhleb Team М30-39 оплачено
  • 61 385 Яковлєва Ольга 6.7 км Дніпро TverdokhlebTeam Ж30-39 оплачено