Мы в facebook

Авторизация

 


Крос-Мороз II

30-01-2022


Н
а старт! Увага!

Крос-Мороз II !

Уяви, біжиш стежками затишного засніженого парку Дружби, навколо - немов казка...
Дерева вкриті снігом, сонячне проміння немов грає з інеєм, на кущах, та з твоїм обличчям. Воно то зазирає до тебе, на мить тебе осліпляє, то ховається за хмаринкою)
І ти відчуваєш себе частиною цього всього, частиною великого, дивного світу.

Ось тобі регламент змагань:

У неділю, 30 січня:

  • захоплююче змагання - найморозніший забіг року!
  • дистанції 13,4 км (чоловіки) або 6,7 км (жінки);
  • дитячі старти на дистанціях 300 м або 60 м;
  • після забігу зігріваємось чаєм навколо багаття! Пряники та торт включено ;)
  • пункт харчування та води кожного кола (3,4 км);
  • найточніша фіксація часу в цілому та по колах;
  • комфорт для учасників, чарівна атмосфера зими та спортивних вражень!

Деталі забігів:

1) Основні дистанції: 13,4 км для чоловіків, 4 кола, 6,7 км для жінок, два кола. Коло - 3,35 км по зимовому парку! Пункт харчування та гарячого чаю/води на точці старту.
Грамоти за призові місця для вікових категорій, призи для призерів в абсолюті.
Посилання на трасу, парк Дружби

2) Дитячі забіги на 300 метрів (категорія 8-14), 60 метрів (0-7). Смачні призи всім учасникамграмоти для призерів.

3) Багато веселощівякісна організаціядетальні протоколищедре частуваннятепла атмосфера! Реєструйсяне втрачай час даремновізьми участь в самому запальному забігу січня!

4) Стартовий внесок: 250 грн чоловіки, 230 грн жінки; для дітей безкоштовно. 5168 7573 6141 6227, Курячий Анатолій.

5) В разі надсуворої погоди дистанцію чоловіків може бути зменшено до 10 км.

6) Розклад івенту:

09:00–09:50 Видача стартових пакетів
09:50–10:00 Відкриття змагання, передстартове фото
10:00–10:05 Забіг на 60 м, нагородження
10:05–10:15 Забіг на 300 м, нагородження
10:15–11:30 Забіги на 13,4 та 6,7 км
11:15–11:30 Нагородження переможців у категоріях та абсолюті
11:30–11:50 Спілкування, фото, чай, та закриття івенту.

До зустрічі на галявині на місці старту в парку Дружби народів, о 9:00 30 січня!
А потім - поділись своїми враженнями та почуттями!

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Коваленко Віталій 13.4 км Карловка М30-39 оплачено
  • 2 2 Понаровський Святослав 13.4 км Дніпро Побігли М30-39 оплачено
  • 3 3 Кузьмін Владислав 13.4 км Новомосковськ Interpipe М16-29 оплачено
  • 4 4 Яінов Руслан 13.4 км Дніпро Побігли М50-59 оплачено
  • 5 5 Теплий Костянтин 13.4 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 6 6 Дей Роман 13.4 км Дніпро OCR Dnipro М16-29 оплачено
  • 7 7 Коваленко Єгор 13.4 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 8 8 Сорокотяга Сергій 13.4 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 9 9 Комар Максим 13.4 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 10 10 Фоков Єгор 13.4 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 11 11 Колесник Олег 13.4 км Дніпро Comanches М30-39 оплачено
  • 12 12 Данько Дмитро 13.4 км Дніпро Tverdokhleb Team М30-39 оплачено
  • 13 13 Чалик Сергій 13.4 км Дніпро DneprRun М50-59 оплачено
  • 14 14 Шевченко Віталій 13.4 км Дніпро Ящеры и Котики М30-39 оплачено
  • 15 15 Кравченко Дмитро 13.4 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 16 16 Білоус Богдан 13.4 км Новомосковськ NMSK running club М30-39 оплачено
  • 17 17 Феленко Валентин 13.4 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 18 18 Вербицький Григорій 13.4 км Новомосковськ NMSK running club М40-49 оплачено
  • 19 19 Самойленко Роман 13.4 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 20 20 Баришніков Сергій 13.4 км Новомосковськ М30-39 оплачено
  • 21 21 Коренський Вадим 13.4 км Дніпро Comanches М30-39 оплачено
  • 22 22 Горбатько Сергій 13.4 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 23 51 Стеба Марина 6.7 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 24 52 Кучер Олена 6.7 км Дніпро Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 25 53 Гоменюк Аліна 6.7 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 26 54 Єсаулова Тетяна 6.7 км Нікополь Побігли Ж30-39 оплачено
  • 27 55 Кондратюк Анастасія 6.7 км Дніпро OCR Dnipro Ж16-29 оплачено
  • 28 56 Петрунько Олена 6.7 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 29 57 Левченко Наталя 6.7 км Дніпро Побігли Ж40-49 оплачено
  • 30 59 Кас'яненко Руслана 6.7 км Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 31 60 Козуб Інна 6.7 км Новомосковськ NMSK running club Ж50-59 оплачено
  • 32 61 Карпенко Оксана 6.7 км Дніпро Pulse Ж40-49 оплачено
  • 33 62 Щукіна Ольга 6.7 км Дніпро Start Dnipro Ж40-49 оплачено
  • 34 63 Чопенко Оксана 6.7 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 35 64 Лашманова Ельвіра 6.7 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 36 101 Щукіна Марія 300 м Дніпро Ж оплачено
  • 37 121 Щукіна Галіна 60 м Дніпро М оплачено