Мы в facebook

Авторизация

 


DneprNight VII

28-08-2021



В
ідкривається реєстрація на сьомий щорічний нічний забіг
DneprNight VII!

UPDATE: РЕЗУЛЬТАТИ!

UPDATE: Медалі забігу!

1) Дистанції:

21,1 км (півмарафон), старт опівночі з суботи на неділю, з 28 на 29 серпня
10 км, старт о 23:50 28 серпня.
3 км, старт о 23:10 28 серпня.

2) Траса пробігу без перекриття шосе. Мапи дистанцій:
21,1 км
10 км
3 км


3) В пакет учасника забігів входить: харчування по трасі і на фініші; фіксація результатів.
Видача стартових пакетів: 28 серпня з 22:00 до 23:30 на точці старт-фінішу.

4) Всім учасникам гарантуються:
- харчування на трасі: вода, банани, кавуни;
- фотографії вашого забігу;
- точна і повна фіксація всього пробігу, включаючи старт, фініш, точки розвороту;
- грамоти всім призерам в абсолюті і вікових категоріях.

5) Вартість
реєстрації:

 Період 21.1 км  10 км  3 км 
  15-25 серпня     250 грн     220 грн     150 грн  
  26-28 серпня     300 грн     270 грн     200 грн  





6) 
За встановлення рекорду пробігу: приз 700 грн на напівмарафоні, 500 грн на 10 км, 300 грн в дистанції 3 км!
Рекорди DneprNight:

 Період 21.1 км  10 км  3 км 
  Чоловіки     1:10:45, Богданов Михайло   31:35, Шевченко Сергій     8:30, Мевша Микола  
  Жінки   1:24:27, Карманенко Катерина     36:55, Вілісова Тетяна     9:47, Вілісова Тетяна  





7) Розклад стартів:

22:00 - видача стартових пакетів (на місці старту; до 23:30 для дистанцій 21.1 км і 10 км, до 22:50 для дистанції 3 км)
22:50 - відкриття змагання;
23:10 - старт дистанції 3 км;
23:30 - нагородження призерів 3 км в абсолюті і категоріях;
23:40 - вітальне слово учасникам забігів 10 і 21 км;
23:50 - старт дистанції 10 км;
00:00 - старт дистанції напівмарафон;
00:45 - нагородження призерів 10 км в абсолюті і вікових категоріях;
01:50 - нагородження призерів 21,1 км в абсолюті і вікових категоріях.

8) Старт-фінішна
зона: майданчик навпроти буд.86 по вул.Наб.Перемоги; посилання на Google Maps

9) Публікація в фейсбуці та сторінка івенту

Біжи з нами в день семиріччя клубу! Будь разом з тими, хто, як і ти, закоханий в біг!
До зустрічі на старті!
Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Чалик Сергій 10 км Дніпро DneprRun М50-59
  • 2 2 Суровцев Сергій 21.1 км Дніпро MC RunOk М50-59 оплачено
  • 3 3 Понаровський Святослав 21.1 км Дніпро #Побігли М30-39 оплачено
  • 4 4 Ковбель Олександр 21.1 км Дніпро MC RunOk М30-39 оплачено
  • 5 5 Рашевський Сергій 21.1 км Кам'янське Побігли М40-49 оплачено
  • 6 6 Пантелюк Костянтин 21.1 км Івано-Франківськ М40-49 оплачено
  • 7 7 Лапіков Ігор 21.1 км Запоріжжя Squad UA runners М50-59 оплачено
  • 8 8 Ярцев Тимофій 21.1 км Дніпро MC RunOk М30-39 оплачено
  • 9 9 Межонов Станіслав 21.1 км Дніпро КофемаН Днепр М30-39
  • 10 10 Шкодінов Ігор 21.1 км Дружківка М30-39 оплачено
  • 11 11 Щанкін Олександр 21.1 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 12 12 Нефьодов Артем 21.1 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 13 13 Кучер Олена 21.1 км Дніпро Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 14 14 Коваленко Єгор 21.1 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 15 15 Карпенко Ольга 21.1 км Комсомольск СК Ж30-39 оплачено
  • 16 16 Харенко Владислав 21.1 км Київ Victory Team М18-29
  • 17 17 Амелько Сергій 21.1 км Кам'янське ИНВАСПОРТ М40-49
  • 18 18 Соміна Надія 21.1 км Київ KRMC Ж30-39
  • 19 19 Кодак Роман 21.1 км Дніпро kodakbrothersteam М30-39 оплачено
  • 20 20 Гратевич Віктор 21.1 км Горішні Плавні М18-29 оплачено
  • 21 21 Шевченко Віталій 21.1 км Дніпро Ящеры и Котики М30-39 оплачено
  • 22 22 Розгон Віталій 21.1 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 23 23 Гребулець Сергій 21.1 км Докучаєвськ М40-49 оплачено
  • 24 24 Поручник Іван 21.1 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 25 25 Левченко Наталія 21.1 км Дніпро #Побігли Ж40-49 оплачено
  • 26 26 Бутко Костянтин 21.1 км Дніпро М50-59 оплачено
  • 27 27 Ломака Володимир 21.1 км Жовті Води Red Head М30-39 оплачено
  • 28 28 Буян Валерій 21.1 км Кривий Ріг М18-29 оплачено
  • 29 29 Пахомов Євген 21.1 км Дніпро Побігли М50-59 оплачено
  • 30 30 Полюдова Єлізавета 21.1 км Жовті Води Ж30-39 оплачено
  • 31 31 Балабанова Ольга 21.1 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 32 32 Панченко Олександр 21.1 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 33 33 Стребуль Артем 21.1 км Дніпро М30-39
  • 34 101 Бандуровський Сергій 10 км Кропивницький KroRunClub М18-29 оплачено
  • 35 102 Корскова Светлана 10 км Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 36 103 Архіпов Сергій 10 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 37 104 Баришніков Сергій 10 км Новомосковськ NMSK_RUN_OCR_TEAM М30-39 оплачено
  • 38 105 Лук'янова Ольга 10 км Дружківка Любители бега Ж30-39 оплачено
  • 39 106 Дубенець Дар‘я 10 км Дружківка Любители бега Ж оплачено
  • 40 107 Лапікова Ірина 10 км Запоріжжя Ж50-59 оплачено
  • 41 108 Копацький Дмитро 10 км Дніпро Побігли М40-49 оплачено
  • 42 109 Єршов Станіслав 10 км Запоріжжя Power runners М30-39 оплачено
  • 43 110 Олександров Олександр 10 км Дніпро Redhead М18-29 оплачено
  • 44 111 Сідашов Владислав 10 км Дружківка М18-29 оплачено
  • 45 112 Рузімурадова Зоя 10 км Дружківка Ж18-29 оплачено
  • 46 113 Удовіченко Данил 10 км Дружківка Любители бега М оплачено
  • 47 114 Кузьмін Владислав 10 км Новомосковськ Interpipe М18-29 оплачено
  • 48 115 Гросов Дмитро 10 км Павлоград М30-39 оплачено
  • 49 116 Дєлов Віталій 10 км Дніпро MC Runok М18-29 оплачено
  • 50 117 Санкіна Анастасія 10 км Дніпро Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 51 118 Хухровський Сергій 10 км Запоріжжя Squad UA Runners М30-39 оплачено
  • 52 119 Маковоз Світлана 10 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 53 120 Корскова Наталья 10 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 54 121 Сідаш Олександр 10 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 55 122 Кузьменко Ігор 10 км Дніпро М18-29
  • 56 123 Кухтий Катерина 10 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 57 124 Івченков Дмитро 10 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 58 125 Дорошко Юрій 10 км Дніпро #Побігли М30-39 оплачено
  • 59 126 Софійченко Ганна 10 км Дніпро СДЮШОР 3 Ж18-29
  • 60 127 Дронова Лариса 10 км Дніпро Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 61 128 Вахненко Володимир 10 км Дніпро Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 62 129 Чабан Валерiй 10 км Кривий Рiг Побiгли М50-59 оплачено
  • 63 130 Набока Дмитро 10 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 64 131 Філімонова Ілона 10 км Дніпро Band on the run Ж40-49 оплачено
  • 65 301 Сухолад Дарья 3 км Дружківка Ж оплачено
  • 66 302 Гревцов Віталій 3 км Дніпро М30-39
  • 67 303 Левченко Аліна 3 км Дніпро Ж18-29 оплачено
  • 68 304 Велика Наталія 3 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 69 305 Колесник Олег 3 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 70 306 Мирошниченко Михаил 3 км Дружківка М18-29 оплачено
  • 71 307 Мудракова Катерина 3 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 72 308 Соколенко Олександр 3 км Дніпро Start Dnipro М18-29
  • 73 309 Корчемний Давід 3 км Дніпро Squad UA Runners М18-29 оплачено