Мы в facebook

Авторизация

 


RiverFront VI

28-03-2021





Н
а старт! Увага! DneprRun!

Запрошуємо усіх любителів бігу та фанатів гарного настрою пробіжати 15 кілометрів прекрасною набережною нашого міста, в рамках перлини весняних стартів - 
пробігу RiverFront VI !

Партнером забігу стала українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП, яка добре відома підтримкою бігового руху Дніпра! Тож "RiverFront" пройде на вищому рівні!

 

У неділю, 28 березня:
  • шосте щорічне змагання;
  • дистанція в 15 км по пішоходній набережній Дніпра - від коси до моста, і назад;
  • клубний забіг на 5 км! Час трьох учасників складається, але кожний бере участь і індівідуально! Учасники мають бути з одного клубу;
  • дитячі старти на дистанціях 500 м (від 8 років) та 100 м (діти до 7 років);
  • як завжди, супер-медалі для фінішерів;
  • смачні призи учасникам дитячих забігів і розіграш слотів на участь в наступному івенті для всіх учасників забігів на 5 і 15 км;
  • банани, печиво, чай!
  • пункт харчування (банани) і води на точці розвороту, 7,5 км;
  • фіксація часу в цілому та по 7,5 / 2,5 км;
  • роздягальні, зручності - комфорт для учасників;
  • найкраща атмосфера спортивного свята для всіх учасників!

Деталі забігів:

1) 15 кілометрів - від старту біжимо до Нового Мосту, пробігаємо під ним, і біжимо назад. На розвороті - вода, банани.

Грамоти за призові місця для вікових категорій; Призи для призерів в абсолюті.

Посилання на трассу 15 км

2) Клубний забіг на 5 км. Всі учасники забігу на 5 кілометрів беруть участь в двох заліках: індивідуальному, 5 км, і клубному, сума часу трьох учасників команди. Склад команд - надсилати в особисті повідомлення групи DneprRun в фейсбуці. Учасники однієї команди повинні бути з одного клубу. Від одного клубу може бути будь-яка кількість команд. Для дівчат в командах застосовується понижуючий час коефіцієнт 0,84.

Грамоти за призові місця для вікових категорій; Призи для призерів в абсолюті; Призи першим 3 командам.

Посилання на трассу 5 км

3) Дитячі забіги на 500 метрів (категорії 8-10, 11-13, 14-15 років), 100 метрів (0-7 років). Смачні призи всім учасникам, грамоти для переможців.

4) За рекорд змагання - 200 грн за рекорд на 15 км, 200 грн за рекорд на 5 км! Рекорди на цей час:

   Дистанція 15 км Дистанція 5 км
   Мевша Микола       0:49:22   Чалик Сергій   17:15  
   Карманенко Катерина      1:03:58      Лашманова Ельвіра     20:15


4.1) Призовий фонд забігу (тільки в разі кількості учасників більше 150 на дистанції 15 км):
15 километрів: 600 грн за 1 місце, 500 грн за 2 місце, 400 грн за 3 місце.

5) Багато веселощів, якісна організація і детальні протоколи, щедре частування, тепла атмосфера, супер-медаль. Реєструйся, не втрачай час даремно, візьми участь в самому запальному забігу марта!

7) Стартовий внесок:

  Дистанція     3-4 березня     5-14 березня     15-26 березня   27 березня
  15 км   220 грн   250 грн   290 грн 320 грн
  5 км   170 грн   190 грн   220 грн 250 грн

 

 


Стартовий пакет з медаллю: +200 грн. Замовлення медалі можливе до 18 березня.
Р
еєструйся раніше - економ на банани більше! :)

8) Посилання на трассу 15 кмПосилання на трассу 5 км. Ліміт часу на 15 км: 2 години, на 5 км: 40 хвилин. 

9) Розклад івенту:

09:00-09:50 Видача стартових пакетів
09:50-10:00 Відкриття змагання, передстартове фото
10:00-10:05 Забіг на 100 м, нагородження
10:05-10:20 Забіг на 500 м, нагородження
10:20-12:20 Забіг на 15 км (старт чоловіків і жінок з паузою в 3 хвилини)
10:30-11:10 Індивідуальний і клубний забіг на 5 км (старт чоловіків і жінок з паузою в 3 хвилини)
11:00-11:15 Нагородження призерів 5 км - індивідуально і команди
11:30-11:40 Нагородження призерів 15 км, абсолют
12:00-12:30 Нагородження призерів 15 км, категорії
12:30-13:00 Закриття івенту.

До вашої уваги - звіти c результатами і фотоальбомами: 201520162017, 2018 !

До зустрічі на івенті 28 березня! INTERPIPE та DneprRun бажають вам сили, здоров'я, та виснажливих тренувань ;) Змагання будуть проведені за будь-якої погоди.

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Matt Maki 15 км Київ М40-49 оплачено
  • 2 2 Архіпов Сергій 15 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 3 3 Бажан Олександр 15 км Дніпро Linde Gas М30-39 оплачено
  • 4 4 Шепшелєй Вікторія 15 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 5 5 Бузовський Антон 15 км Дніпро TM Buz М30-39 оплачено
  • 6 6 Величко Світлана 15 км Дніпро Побігли Ж40-49 оплачено
  • 7 7 Горбатько Сергій 15 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 8 8 Грубеляс Анатолій 15 км Дніпро DneprRun М40-49 оплачено
  • 9 9 Данильченко Сергій 15 км Харків М30-39 оплачено
  • 10 10 Дєлов Віталій 15 км Дніпро RedHead team М16-29 оплачено
  • 11 11 Дзоня Костянтин 15 км Запоріжжя УХЛ М30-39 оплачено
  • 12 12 Завьялов Михайло 15 км Дніпро М50-59 оплачено
  • 13 13 Калачіков Олександр 15 км Запоріжжя М60+ оплачено
  • 14 14 Карпеченко Володимир 15 км Дніпро адепт пассивного дохода М40-49 оплачено
  • 15 15 Кодак Роман 15 км Дніпро kodakbrothersteam М30-39 оплачено
  • 16 16 Козуб Інна 15 км Новомосковськ NMSK running club Ж50-59 оплачено
  • 17 17 Колотович Олександр 15 км Львів М16-29 оплачено
  • 18 18 Бойко Ангеліна 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 19 19 Лазарєв Віктор 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 20 20 Марченко Максим 15 км Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 21 21 Машистов Михайло 15 км Нікополь DneprRun М30-39 оплачено
  • 22 22 Петренко Олексій 15 км Дніпро Crossfit Factory М30-39
  • 23 23 Ніколаєв Юрій 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 24 24 Мойсеєнко Андрій 15 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 25 25 Погонець Юрій 15 км Харків М30-39 оплачено
  • 26 26 Понаровський Святослав 15 км Дніпро Побігли М30-39 оплачено
  • 27 27 Пихунін Сергій 15 км Дніпро RedHead team М40-49 оплачено
  • 28 28 Рашевський Сергій 15 км Кам'янське Побігли М40-49 оплачено
  • 29 29 Редченко Катерина 15 км Кривий Ріг Running Atmosphere Ж30-39 оплачено
  • 30 30 Рубінчік Ольга 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 31 31 Самойленко Ігор 15 км Херсон DneprRun М50-59 оплачено
  • 32 32 Смірнов Олег 15 км Дніпро Ryzhyh Team М30-39 оплачено
  • 33 33 Соломаха Володимир 15 км Новомосковськ FRIDN М50-59 оплачено
  • 34 34 Стольберг Руслан 15 км Дніпро TRS М40-49 оплачено
  • 35 35 Суров Вячеслав 15 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 36 36 Суровцев Сергій 15 км Дніпро MC RunOk М50-59 оплачено
  • 37 37 Юрченко Ангеліна 15 км Чугуєв Squad UA Runners Ж16-29 оплачено
  • 38 38 Товстопятих Андрій 15 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 39 39 Якуб Олена 15 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 40 40 Устімов Олег 15 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 41 41 Федосєєнко Дмитро 15 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 42 42 Полуектова Поліна 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 43 43 Чопенко Оксана 15 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 44 44 Шомченко Сергій 15 км Дніпро Squad Ua Runners М40-49 оплачено
  • 45 45 Тропман Олег 15 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 46 46 Ярмиш Євген 15 км Дніпро Linde Gas М30-39 оплачено
  • 47 47 Кащей Денис 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 48 48 Ромазан Денис 15 км Дніпро RedHead team М30-39 оплачено
  • 49 49 Яновський Олексій 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 50 50 Білоус Богдан 15 км Новомосковськ NMSK running club М30-39 оплачено
  • 51 51 Вербицький Григорій 15 км Новомосковськ М40-49 оплачено
  • 52 52 Долгов Валентин 15 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 53 53 Стрельцов Ігор 15 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 54 54 Муха Роман 15 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 55 55 Смірнов Олег 15 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 56 56 Ребік Олександр 15 км Запоріжжя PowerRunners М30-39 оплачено
  • 57 57 Андрієвських Данил 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 58 58 Сафронов Дмитро 15 км Дніпро Interpipe М16-29 оплачено
  • 59 59 Павлова Тетяна 15 км Нікополь Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 60 60 Коваленко Єгор 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 61 61 Дегтяренко Геннадій 15 км Дніпро Interpipe М50-59 оплачено
  • 62 62 Андреюк Владислав 15 км Дніпро Power Runners М16-29 оплачено
  • 63 63 Тищенко Андрій 15 км Дніпро М50-59 оплачено
  • 64 64 Світа Антон 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 65 65 Лачугін Артем 15 км Дніпро Za_руба_Run М40-49 оплачено
  • 66 66 Панасюк Ольга 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 67 67 Шевєль Антон 15 км Дніпро RedHead team М30-39 оплачено
  • 68 68 Бутенко Анатолій 15 км Кам'янське Interpipe М30-39 оплачено
  • 69 69 Безштанько Роман 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 70 70 Артеменко Євген 15 км Дніпро Strava М30-39 оплачено
  • 71 71 Пісоцька Вєра 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 72 72 Щанкін Олександр 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 73 73 Бабарика Олександр 15 км Дніпро Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 74 74 Соколенко Олександр 15 км Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 75 75 Бондарчук Владислав 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 76 76 Щербіна Роза 15 км Синельникове Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 77 77 Кудрявець Володимир 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 78 78 Міхно Олександр 15 км Олександрія Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 79 79 Зонов Роман 15 км Дніпро Redhead team М30-39 оплачено
  • 80 80 Більдюкевич Олег 15 км Дніпро Tverdokhleb team М40-49 оплачено
  • 81 81 Корчемний Давід 15 км Дніпро Метеор М16-29 оплачено
  • 82 82 Кадубовський Євген 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 83 83 Кікоть Андрій 15 км Запоріжжя Zaporizhia Running М30-39 оплачено
  • 84 84 Комар Максим 15 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 85 85 Притула Олег 15 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 86 86 Іващенко Ольга 15 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 87 87 Рябчинська Ольга 15 км Дніпро Побігли Ж40-49 оплачено
  • 88 88 Селін Данил 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 89 89 Коваленко Віталій 15 км Карловка MyClub М30-39 оплачено
  • 90 90 Вахненко Володимир 15 км Дніпро Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 91 91 Івченков Дмитро 15 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 92 92 Мірошниченко Наталія 15 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 93 93 Лапіков Ігор 15 км Запоріжжя Squad UA runners М50-59 оплачено
  • 94 94 Байбуз Дмитро 15 км Дніпро RedHead team М30-39 оплачено
  • 95 95 Гиренко Наталія 15 км Кривий Ріг Ж40-49 оплачено
  • 96 96 Сонник Євген 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 97 97 Чешко Діна 15 км Новомосковськ NMSK running club М50-59 оплачено
  • 98 98 Назаренко Лілія 15 км Нікополь Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 99 99 Дрига Віталія 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 100 100 Антіпова Марія 15 км Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 101 101 Дрига Юлія 15 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 102 102 Єршов Станіслав 15 км Запоріжжя Alkatras М30-39 оплачено
  • 103 103 Бабенко Олена 15 км Запоріжжя Start Dnipro Ж60+ оплачено
  • 104 104 Писарєв Алексій 15 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 105 105 Кобзар Єгор 15 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 106 106 Євстигнєєв Роман 15 км Павлоград Pavlograd Run Club М30-39 оплачено
  • 107 107 Вульф Дмитро 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 108 108 Криммель Ганна 15 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 109 109 Бублій Віталій 15 км Дніпро RedHead team М30-39 оплачено
  • 110 110 Бублій Ганна 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 111 111 Холодова Ольга 15 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 112 112 Грішин Роман 15 км Дніпро MyClub М40-49 оплачено
  • 113 113 Курганова Олександра 15 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 114 114 Шевцова Тетяна 15 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 115 115 Тіранов Сергій 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 116 116 Голуб Ірина 15 км Дніпро Interpipe Ж16-29 оплачено
  • 117 117 Кучер Олена 15 км Дніпро Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 118 118 Бородавка Віра 15 км Нікополь Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 119 119 Кузьмін Владислав 15 км Новомосковськ Interpipe М16-29 оплачено
  • 120 120 Орлов Антон 15 км Дніпро Varus Run М30-39 оплачено
  • 121 121 Крижановський Дмитро 15 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 122 122 Самойлюк Іван 15 км Кам'янське М
  • 123 123 Колишевський Тимур 15 км Кам'янське М
  • 124 124 Коренський Вадим 15 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 125 125 Рослік Марія 15 км Кривий Ріг DneprRun Ж30-39 оплачено
  • 126 126 Вілісова Тетяна 15 км Дніпро OneTeam Mizuno Ж40-49 оплачено
  • 127 201 Авраменко Олександр 5 км Дніпро DneprRun М60+ оплачено
  • 128 202 Байбуз Ольга 5 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 129 203 Бескосна Анастасія 5 км Дніпро Vodafone team Ж16-29 оплачено
  • 130 204 Васютіна Марина 5 км Дніпро Axor Industry Ж30-39 оплачено
  • 131 205 Вишневська Валерія 5 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 132 206 Мартюшенко Ростислав 5 км Дніпро DneprRun М16-29 оплачено
  • 133 207 Теплий Костянтин 5 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 134 208 Корскова Наталія 5 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 135 209 Кравченко Яна 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 136 210 Черненко Ганна 5 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 137 211 Пінчук Андрій 5 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 138 212 Тяглова Ольга 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 139 213 Пікалов Володимир 5 км Дніпро Interpipe М60+ оплачено
  • 140 214 Кухтіна Ольга 5 км Дніпро MyClub Ж16-29 оплачено
  • 141 215 Чалик Сергій 5 км Дніпро DneprRun М40-49 оплачено
  • 142 216 Шерєтов Євген 5 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 143 217 Басараб Ганна 5 км Дніпро Ж оплачено
  • 144 218 Корскова Софія 5 км Дніпро Ж оплачено
  • 145 221 Крекніна Олена 5 км Дніпро Axor Industry Ж40-49 оплачено
  • 146 222 Кушнір Антон 5 км Дніпро Work.ua М16-29 оплачено
  • 147 223 Логінов Дмитро 5 км Дніпро Work.ua М30-39 оплачено
  • 148 224 Малько Павло 5 км Дніпро Vodafone team М16-29 оплачено
  • 149 225 Олександров Олександр 5 км Дніпро RedHead team М16-29 оплачено
  • 150 226 Петельгуз Юрій 5 км Дніпро EVARunClub М50-59 оплачено
  • 151 227 Піка Олександр 5 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 152 228 Работенко Максим 5 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 153 229 Сідаш Олександр 5 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 154 230 Скрипнік Артем 5 км Дніпро Vodafone team М30-39 оплачено
  • 155 231 Соломко Георгій 5 км Запоріжжя М30-39 оплачено
  • 156 232 Хазов Павло 5 км Севастополь Lutichi М30-39 оплачено
  • 157 233 Циклаурі Дмитро 5 км Кам'янське М50-59 оплачено
  • 158 234 Чигиринський Станіслав 5 км Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 159 235 Шевцова Катерина 5 км Дніпро Start Dnipro Ж16-29 оплачено
  • 160 242 Камєшков Кирило 5 км Дніпро MC RunOk М16-29 оплачено
  • 161 243 Сотник Юлія 5 км Дніпро Interpipe Ж16-29 оплачено
  • 162 244 Дорошко Юрій 5 км Дніпро Побігли М30-39 оплачено
  • 163 245 Дорошко Тетяна 5 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 164 246 Ситник Олена 5 км Дніпро Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 165 247 Котов Олексій 5 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 166 248 Буханевич Ангеліна 5 км Нікополь Interpipe Ж16-29 оплачено
  • 167 249 Андрух Марина 5 км Нікополь Interpipe Ж16-29 оплачено
  • 168 250 Андрух Сергій 5 км Нікополь Interpipe М16-29 оплачено
  • 169 251 Баришева Тамара 5 км Дніпро Interpipe Ж50-59 оплачено
  • 170 252 Пацан Олександр 5 км Дніпро EVARunClub М50-59 оплачено
  • 171 253 Данильченко Наталія 5 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 172 254 Розгон Віталій 5 км Дніпро Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 173 255 Волошина Вікторія 5 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 174 256 Остапенко Роман 5 км Дніпро Noosphere М30-39 оплачено
  • 175 257 Овчаренко Євгенія 5 км Дніпро Sota Team Dnepr Ж30-39 оплачено
  • 176 258 Амеліна Ольга 5 км Нікополь Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 177 259 Смірнова Оксана 5 км Нікополь Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 178 260 Іванченко Андрій 5 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 179 261 Новак Тетяна 5 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 180 262 Лепська Лариса 5 км Дніпро MyClub Ж50-59 оплачено
  • 181 263 Миронова Катерина 5 км Дніпро Noosphere Ж30-39 оплачено
  • 182 264 Хухровський Сергій 5 км Запоріжжя Squad UA Runners М30-39 оплачено
  • 183 265 Терещенко Юрій 5 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 184 266 Walters Anastasiia 5 км Дніпро Dance Vision Studio Ж30-39 оплачено
  • 185 267 Бойцова Надія 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 186 268 Коробова Анна 5 км Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 187 269 Лапікова Ірина 5 км Запоріжжя Ж50-59 оплачено
  • 188 270 Філіпенко Олександр 5 км Запоріжжя Squad UA Runners М30-39 оплачено
  • 189 271 Радченко Юлія 5 км Запоріжжя Squad UA Runners Ж30-39 оплачено
  • 190 272 Тєстоєдова Оксана 5 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 191 273 Бріженюк Анна 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 192 274 Елінсон Ларіса 5 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 193 275 Білоцерківська Надія 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 194 276 Фещук Оксана 5 км Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 195 277 Швальбе Максим 5 км Дніпро Interpipe М30-39 оплачено
  • 196 278 Смородін Андрій 5 км Дніпро Стадіон М40-49 оплачено
  • 197 279 Грішина Анастасія 5 км Кам'янське Ж30-39 оплачено
  • 198 280 Басараб Дмитро 5 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 199 281 Середюк Олена 5 км Новомосковськ Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 200 282 Соколовська Анастасія 5 км Дніпро MyClub Ж16-29 оплачено
  • 201 283 Мірошниченко Володимир 5 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 202 284 Макарова Аннет 5 км Дніпро Squad UA Runners Ж30-39 оплачено
  • 203 285 Волошин Євген 5 км Дніпро МC RunOk М30-39 оплачено
  • 204 286 Лисенко Олександра 5 км Дніпро MyClub Ж16-29 оплачено
  • 205 287 Воротинцев Євген 5 км Дніпро MyClub М16-29 оплачено
  • 206 288 Прокофьєв Максим 5 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 207 289 Лисенко Олена 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 208 290 Онопченко Олексій 5 км Нікополь Interpipe М16-29 оплачено
  • 209 291 Вишневський Олександр 5 км Дніпро Lutichi М30-39 оплачено
  • 210 292 Власова Аліна 5 км Дніпро Vodafone team Ж16-29 оплачено
  • 211 293 Гевод Віктор 5 км Дніпро Axor Industry М16-29 оплачено
  • 212 294 Гевод Ірина 5 км Дніпро Axor Industry Ж40-49 оплачено
  • 213 295 Гладка Олена 5 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 214 296 Громова Маргаріта 5 км Дніпро Work.ua Ж16-29 оплачено
  • 215 297 Гурєєва Вікторія 5 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 216 298 Дашко Дмитро 5 км Дніпро MC RunOk М16-29 оплачено
  • 217 299 Загорулько Ганна 5 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 218 300 Ярцев Тимофій 5 км Дніпро MC RunOK М30-39 оплачено
  • 219 301 Зеленська Олеся 5 км Дніпро Vodafone team Ж30-39 оплачено
  • 220 302 Іванов Іван 5 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 221 303 Классін Валерій 5 км Запоріжжя М60+ оплачено
  • 222 304 Ковпак Вікторія 5 км Дніпро Ника Ж40-49 оплачено
  • 223 305 Колоярцев Ігор 5 км Новомосковськ М40-49 оплачено
  • 224 306 Штундер Дмитро 5 км Запоріжжя Vodafone team М16-29 оплачено
  • 225 307 Якимов Дмитро 5 км Дніпро MC RunOK М16-29 оплачено
  • 226 308 Санкіна Анастасія 5 км Дніпро Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 227 309 Щелкунов Ілля 5 км Дніпро NEON М16-29 оплачено
  • 228 310 Федюков Григорій 5 км Синельникове М40-49 оплачено
  • 229 311 Бойко Максим 5 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 230 401 Байбуз Святослав 500 м Дніпро М оплачено
  • 231 402 Горбатько Вероніка 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 232 403 Калінін Георгій 500 м Дніпро М оплачено
  • 233 404 Піка Діана 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 234 405 Федюков Володимир 500 м Синельникове М оплачено
  • 235 406 Лазуткіна Тетяна 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 236 407 Колоярцев Мірон 500 м Новомосковськ М оплачено
  • 237 408 Федюкова Анастасія 500 м Синельникове Ж оплачено
  • 238 409 Камєшков Єгор 500 м Дніпро MC RunOk М оплачено
  • 239 410 Санкін Матвій 500 м Дніпро Interpipe М оплачено
  • 240 411 Дорошко Марія 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 241 412 Котов Костянтин 500 м Дніпро Interpipe М оплачено
  • 242 413 Котов Денис 500 м Дніпро Interpipe М оплачено
  • 243 414 Бойко Олександр 500 м Дніпро М оплачено
  • 244 415 Бойко Дмитро 500 м Дніпро М оплачено
  • 245 416 Куряча Софія 500 м Дніпро DneprRun Ж оплачено
  • 246 417 Овчаренко Іван 500 м Дніпро М оплачено
  • 247 418 Бойцова Аліса 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 248 419 Сударенко Ярослава 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 249 420 Притула Артем 500 м Дніпро Interpipe М оплачено
  • 250 421 Дрига Емілія 500 м Дніпро М оплачено
  • 251 422 Дрига Лев 500 м Дніпро М оплачено
  • 252 423 Литвин Варвара 500 м Дніпро Ж оплачено
  • 253 424 Константинов Данило 500 м Дніпро М оплачено
  • 254 425 Константинов Дмитро 500 м Дніпро М оплачено
  • 255 426 Соколенко Марія 100 м Дніпро Ж оплачено
  • 256 427 Харітоненко Назар 100 м Дніпро М оплачено
  • 257 428 Євстигнєєва Ганна 100 м Павлоград Ж оплачено
  • 258 429 Литвин Іван 100 м Дніпро М оплачено
  • 259 430 Слупов Данил 100 м Дніпро М оплачено
  • 260 431 Байбуз Устим 100 м Дніпро М оплачено
  • 261 432 Березань Макар 100 м Дніпро М оплачено
  • 262 433 Єгоров Єлісєй 100 м Дніпро М оплачено
  • 263 434 Волошин Михайло 100 м Дніпро М оплачено
  • 264 435 Санкіна Вікторія 100 м Дніпро Interpipe Ж оплачено
  • 265 436 Ситник Богдан 100 м Дніпро Interpipe М оплачено
  • 266 437 Світа Іван 100 м Дніпро М оплачено
  • 267 438 Бойко Альона 100 м Дніпро Ж оплачено
  • 268 439 Walters Victoria 100 м Дніпро Dance Vision Studio Ж оплачено
  • 269 440 Грішин Данило 100 м Дніпро MyClub М оплачено
  • 270 441 Богач Максим 100 м Дніпро Interpipe М оплачено
  • 271 501 MC RunOK (Дашко, Якимов, Ярцев) Команда 5 км*3 Дніпро MC RunOK М оплачено
  • 272 502 Squad UA Runners (Філіпенко, Радченко, Хухровський) Команда 5 км*3 Дніпро Squad UA Runners М оплачено
  • 273 503 MyClub (Работенко, Черненко, Бриженюк) Команда 5 км*3 Дніпро MyClub М оплачено
  • 274 504 DneprRun (Чалик, Мартюшенко, Авраменко) Команда 5 км*3 Дніпро DneprRun М оплачено