Мы в facebook

Авторизация

 


Скандинавська ходьба - Кубок області

21-08-2021



Кубок Дніпропетровської області зі спортивного туризму - скандинавська ходьба

ЦЕ ОФIЦIЙНI ЗМАГАННЯ, ЗАТВЕРДЖЕНІ МІНІСТЕРСТВОМ МОЛОДІ ТА СПОРТУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ!
Учасники мають можливiсть отримувати спортивнi розряди зі спортивного туризму – Скандинавська ходьба.

  • Запрошуємо Вас взяти участь у змаганнях, які будуть проходити в Дніпрі!
  • Кубок об'єднує спортсменів і любителів скандинавської ходьби з усіх міст України.
  • У змаганнях можуть брати участь дорослі і діти з 8 рокiв (пільгова реєстрація), а також люди з обмеженими можливостями (пільгова реєстрація).

Дистанції та вартiсть змагань:

Флешмоб «Живи великими кроками" - 2,5 км, стартовий внесок:
- 100 грн до 30.06.2021
- 150 грн до 20.07.2021
- 200 грн до 10.08.2021

2,5 км - діти з 8 до 15 рокiв, стартовий внесок:
- 190 грн до 30.06.2021
- 230 грн до 20.07.2021
- 250 грн до 10.08.2021

5 км та 10 км, стартовий внесок:
- 390 грн до 30.06.2021
- 450 грн до 20.07.2021
- 550 грн до 10.08.2021

Також додатково можна придбати футболку. Вартість - 350 грн.

Членам Федерацiї УФСХ – знижка 10% на стартовий внесок.

Реєстрація триває до 10.08.2021р.

МЕТА ЗМАГАНЬ

✔️ Популяризація та подальший розвиток скандинавської ходьби серед дітей і дорослих в Україні.
✔️ Розвиток масового спорту в Україні.
✔️ Популяризації здорового способу життя та залучення населення до регулярних занять фізичною культурою і спортом на свіжому повітрі.
✔️ Приємне спілкування, отримання позитивних емоцій, налагодження дружніх стосунків між шанувальниками скандинавської ходьби.
✔️ Стимулювання зростання спортивних досягнень зі скандинавської ходьби.
✔️ Вдосконалення своїх особистих результатів та отримання досвіду участі в змаганнях зі скандинавської ходьби.

Правила за посиланням: http://unwf.com.ua/pravila-2

Визначення переможців

Переможці визначаються наступним чином:

В особистому заліку серед чоловіків та жінок за найкращим часом згідно протоколу чіпової системи, а також за протоколом суддівської бригади по вікових групах серед:
Хлопці/Дівчинки 8-9, 10-11, 12-13 років
Юнаки/Дівчата 14-15, 16-17 років
Чоловіки/Жінки 18-29, 30-39, 40-49, 30-39, 40-49, 50-59, 60-69, 70+ років.

Кожен учасник змагань отримає медаль фінішера (крім флешмобу). Переможці змагань - Кубки Федерації.

Розклад та місце змагань:
вул. 20-річчя Перемоги, навпроти Самарської районної ради
08:00-10:00 приїзд учасників, видача стартових номерів
10:00-10:30 урочисте відкриття змагань, відкриття стартового містечка, розминка учасників змагань
10:30 Флеш-моб "Живи великими кроками" - 2,5 км (1 коло)
11:00 Старт дистанції – змагання 10 км (4 кола)
11:10 Старт дистанції - змагання 5 км (2 кола)
11:20 Старт дистанції - змагання 2,5 км: діти (1 коло)
12:00-14:00 нагородження переможців та призерів, проведення лотереї, закриття заходу.

*** флеш-моб - 2,5 км (1 коло) - без урахування часу, без стартового номера, без медалі фінішера

Додавайтеся в нашу Вайбер-групу!
До зустрічі на старті!

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Панов Євген 10 км Біляївка Стаєр-Атлон М50-59 оплачено
  • 2 2 Кулік Сергій 10 км Днiпро Nordic Team Pridnik М30-39 оплачено
  • 3 3 Василівська Людмила 10 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж60-69 оплачено
  • 4 4 Анохін Ігор 10 км Нікополь Побігли М50-59 оплачено
  • 5 5 Засоба Валентин 10 км Кам'янське Кураж М70+ оплачено
  • 6 6 Якущенко Ніна 10 км Токмак Скандиходы Токмака Ж60-69 оплачено
  • 7 7 Жиліна-Жура Наталя 10 км Дніпро Nordic_Team_Pridnic Ж40-49 оплачено
  • 8 8 Назарова Тетяна 10 км Покровськ ФСК Олимпийский Ж40-49 оплачено
  • 9 9 Філоненко Людмила 10 км Харків МК Харьков Ж60-69 оплачено
  • 10 10 Криворученко Сергій 10 км Кам'янське Кураж М60-69 оплачено
  • 11 11 Мартов Анатолій 10 км М50-59 оплачено
  • 12 12 Долина Лариса 10 км Кам'янське Українська федерація скандинавської ходьби Ж60-69 оплачено
  • 13 13 Запорожська Наталія 10 км Мелітополь Let's go Melitopol Ж50-59 оплачено
  • 14 14 Дедюра Євгенія 10 км Київ Nordic Fan Ж50-59 оплачено
  • 15 15 Остапчук Юлія 10 км Запоріжжя Guide Walker Ж40-49 оплачено
  • 16 16 Міхальова Валентина 10 км Павлоград Бодрость Ж50-59 оплачено
  • 17 17 Коняшин Сергій 10 км Павлоград Бодрость М60-69 оплачено
  • 18 201 Стеценко Інна 5 км Київ UNWF Ж40-49 оплачено
  • 19 202 Мусієнко Людмила 5 км Днiпро Ж50-59 оплачено
  • 20 203 Чорноморець Олександр 5 км Днiпро М50-59 оплачено
  • 21 204 Волошиненко Наталя 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж40-49 оплачено
  • 22 205 Бугаєнко Неллі 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж70+ оплачено
  • 23 206 Маховицька Анжела 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж30-39 оплачено
  • 24 207 Усатенко Тамара 5 км Мелітополь Lets Go Melitopol Ж60-69 оплачено
  • 25 208 Курса Микола 5 км Мелітополь М60-69 оплачено
  • 26 209 Курса Людмила 5 км Мелітополь Lets Go Melitopol Ж60-69 оплачено
  • 27 210 Дзюба Володимир 5 км Кам'янське Кураж М60-69 оплачено
  • 28 211 Кобилянська Людмила 5 км Мелітополь ГО Запорожская областная федерация скандинавской ходьбы Ж40-49 оплачено
  • 29 212 Дюкарева Інна 5 км Мелітополь Let's go Ж50-59 оплачено
  • 30 213 Поліщук Людмила 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж60-69 оплачено
  • 31 214 Кочерга Євгенія 5 км Дніпро Steplife Западный Ж30-39 оплачено
  • 32 215 Лебьодушкіна Алла 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж60-69 оплачено
  • 33 216 Шевцова Вікторія 5 км Кам'янське Ж40-49 оплачено
  • 34 217 Болдирева Світлана 5 км Кам'янське Кураж Ж60-69 оплачено
  • 35 218 Оніщенко Валерій 5 км Новомосковськ М60-69 оплачено
  • 36 219 Смірнова Ганна 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж70+ оплачено
  • 37 220 Райнова Людмила 5 км Мелітополь Let's go Ж40-49 оплачено
  • 38 221 Костенко Яна 5 км Дніпро Steplife Западный М40-49
  • 39 222 Гулідов Сергій 5 км Одеса UNWF Одеса М60-69 оплачено
  • 40 223 Коваленко Тетяна 5 км Запоріжжя Парк скандинавов Ж60-69 оплачено
  • 41 224 Блонський Павло 5 км Умань М40-49 оплачено
  • 42 225 Дворко Валентина 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж50-59 оплачено
  • 43 226 Демідова Альбіна 5 км Мелітополь ГО Запорожская областная федерация скандинавской ходьбы Ж40-49 оплачено
  • 44 227 Белугіна Надія 5 км Покровськ ФСК Олімпійський Ж40-49 оплачено
  • 45 228 Качанова Наталія 5 км Покровськ ФСК Олімпійський Ж50-59 оплачено
  • 46 229 Ламза Дмитро 5 км Київ М18-29
  • 47 230 Зіновьєва Зоряна 5 км Ужгород Nordic Walking Club Uzhhorod Ж40-49 оплачено
  • 48 231 Газіна Надія 5 км Дніпро Nordic_Team Ж30-39 оплачено
  • 49 232 Платіцина Тетяна 5 км Запоріжжя Запорожский ксх М50-59 оплачено
  • 50 233 Сухорученко Алла 5 км Одесса Одесса Ж40-49 оплачено
  • 51 234 Деревянко Олександр 5 км Запоріжжя Скандиход Космос М40-49 оплачено
  • 52 235 Оксак Лариса 5 км Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж40-49 оплачено
  • 53 236 Куклін Володимир 5 км Павлоград Бодрость М70+ оплачено
  • 54 237 Штенніков Борис 5 км Павлоград Бодрость М70+ оплачено
  • 55 238 Криничний Сергій 5 км Павлоград Бодрость М70+ оплачено
  • 56 239 Кринична Галіна 5 км Павлоград Бодрость М70+ оплачено
  • 57 240 Зуєва Таісія 5 км Павлоград Бодрость М70+ оплачено
  • 58 241 Коняшина Тетяна 5 км Павлоград Бодрость Ж60-69 оплачено
  • 59 242 Мирошниченко Наталя 5 км Павлоград Бодрость М50-59 оплачено
  • 60 243 Вільхова Світлана 5 км Павлоград Бодрость Ж40-49 оплачено
  • 61 244 Епова Валентина 5 км Павлоград Бодрость Ж50-59 оплачено
  • 62 245 Дебела Тетяна 5 км Павлоград Бодрость Ж50-59 оплачено
  • 63 246 Ахметова Меланія 5 км Дніпро Ж60-69
  • 64 401 Кобилянська Марія 2.5 км (діти) Мелітополь ГО Запорожская областная федерация скандинавской ходьбы Ж10-11 оплачено
  • 65 402 Курилець Софія 2.5 км (діти) Дніпро Nordic_Team Ж12-13 оплачено
  • 66 403 Соловйов Владислав 2.5 км (діти) Дніпро Nordic_Team М14-15 оплачено
  • 67 404 Фоменко Ангеліна 2.5 км (діти) Вербове Nordic_Team Ж10-11 оплачено
  • 68 405 Фоменко Денис 2.5 км (діти) Вербове Nordic_Team М12-13 оплачено
  • 69 406 Конограй Кирило 2.5 км (діти) Дніпро Nordic_Team М12-13 оплачено
  • 70 407 Жуковіч Альбіна 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський Ж14-15 оплачено
  • 71 408 Жуковіч Маргарита 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський Ж8-9 оплачено
  • 72 409 Зима Єлизавета 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський М12-13 оплачено
  • 73 410 Зубар Павло 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський М12-13 оплачено
  • 74 411 Ігнатенко Сергій 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський М12-13 оплачено
  • 75 412 Кайдашева Марія 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський Ж14-15 оплачено
  • 76 413 Мормуль Данило 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський М12-13 оплачено
  • 77 414 Красюк Вікторія 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський Ж15-17 оплачено
  • 78 415 Бурханов Данило 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський М8-9 оплачено
  • 79 416 Чеботарьова Діана 2.5 км (діти) Покровськ ФСК Олімпійський Ж12-13 оплачено
  • 80 417 Тонконог Валерія 2.5 км (діти) Вербове Nordic_Team Ж8-9 оплачено
  • 81 501 Маркова Ірина 2.5 км (Флешмоб) Днiпро УШОСХ Ж60-69 оплачено
  • 82 502 Таніева Надія 2.5 км (Флешмоб) Днiпро Ж60-69 оплачено
  • 83 503 Прохода Тетяна 2.5 км (Флешмоб) Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж50-59 оплачено
  • 84 504 Геніна Міра 2.5 км (Флешмоб) Кривий Ріг УКСХ КR OK М70+ оплачено
  • 85 505 Смірнова Ірина 2.5 км (Флешмоб) Дніпро Ж50-59 оплачено
  • 86 506 Гальма Ольга 2.5 км (Флешмоб) Кривий Ріг УКСХ КR OK Ж60-69 оплачено
  • 87 507 Чернікова Олена 2.5 км (Флешмоб) Дніпро Steplife Западный Ж50-59
  • 88 508 Арабулі Ольга 2.5 км (Флешмоб) Дніпро Steplife Западный Ж60-69
  • 89 509 Арабулі Сосо 2.5 км (Флешмоб) Дніпро Steplife Западный М70+
  • 90 510 Кайдашева Лариса 2.5 км (Флешмоб) Покровськ ФСК Олімпійський Ж40-49 оплачено
  • 91 511 Кабанова Любов 2.5 км (Флешмоб) Запоріжжя Парк Енергетиків Ж60-69 оплачено
  • 92 512 Грегуль Ганна 2.5 км (Флешмоб) Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 93 513 Гречка Людмила 2.5 км (Флешмоб) Запоріжжя Парк Енергетиків Ж70+ оплачено