Мы в facebook

Авторизация

 


Сонячне коло VI

11-07-2021
Результати

Клуб DneprRun запрошує на літній, шостий щорічний крос за містом -
"Сонячне коло VI"!

Для вас на вибір дві дистанції: 5,4 км та 10,8 км.
Старт 11 липня, у неділю, о 9:30.
Передстартова реєстрація: о 8:30, на місці старта.
Траса проходитиме навколо озера, в селі Старі Кодаки. Три кола - 5,4 километри, або шість кіл - 10,8 километрів. Набір висоти за коло: 42 метри (загалом 125 або 250 метрів).

Для вас:
✔️  забег історичним і барвистим місцем, навколо кмальовничого озера;
✔️  фіксация часу усієї дистанції, і кожного кола;
✔️  нагородження пам'ятними грамотами, смачні призи переможцям;
✔️  дитячі старти на дистанціях 300 и 100 метрів, участь безкоштовна;
✔️  на дистанції, кожне коло: вода, ізотонік, банани;
✔️  після фінішу - смаколики, фрукти, відпочинок в озері, ігри на природі, фруктово-ягідне частування!
✔️  Призовий фонд 6000 грн! Призерам (1-2-3 місця у чоловіків та жінок) - призова сітка 600-400-300 грн, у випадку загальної кількості учасників більш ніж 140 учасників на дорослих дистанціях; у випадку встановлення нового рекорда івенту (будь-яка загальна кількість учасників) - бонус 400 грн (наразі рекорди 10 км: Буян Валерій 42:07, Токова Олена 55:05; 5 км: Чалик Сергій 20:24, Маковоз Світлана 24:39)
✔️  незабутній відпочинок і змагання!

Відео про місце старту: посилання на youtube

Відстань до старту: 12 км від Підстанції. Дістатися можна або своїм транспортом, або маршрутом 109.

Вартість реєстрації: 220 грн до 10 червня, 250 грн до 4 липня, реєстрація в останній тиждень 5-11 липня 270 грн. При реєстрації з медаллю до вартості додається 200 грн.

Розклад старту:
08:30-09:15 - передстартова реєстрація;
09:15-09:25 - бріфінг для учасників, офіціальне відкриття змагання;
09:30-10:45 - забіги на 5.4 км, 10.8 км;
10:45-10:55 - нагородження переможців в абсолюті та категоріях;
10:55-11:30 - фруктово-ягідне частування, розіграш призів;
11:00-11:15 - дитячі забіги на 100 м и 300 м, нагородження;
11:15-13:00 - водні розваги, командні ігри, відпочинок на природі.

Забіг відбудеться за будь-якої погоди! До зустрічі 11 липня! :)
Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Понаровський Святослав 10.8 км Дніпро Побігли М30-39 оплачено
  • 2 2 Орлов Антон 10.8 км Дніпро Varus Run М30-39 оплачено
  • 3 3 Балабанова Ольга 10.8 км Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 4 4 Чигиринський Станіслав 10.8 км Дніпро PrivatBankRun М16-29 оплачено
  • 5 5 Якуб Олена 10.8 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 6 6 Карпенко Оксана 10.8 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 7 7 Кухтіна Ольга 10.8 км Дніпро MyClub Ж16-29 оплачено
  • 8 8 Тарасенко Петро 10.8 км Дніпро Wix М30-39 оплачено
  • 9 9 Загорулько Анна 10.8 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 10 10 Коваленко Віталій 10.8 км Карловка MyClub М30-39 оплачено
  • 11 11 Серік Олександр 10.8 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 12 12 Маріяш Тетяна 10.8 км Дніпро Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 13 13 Кузьмін Владислав 10.8 км Новомосковськ Форсаж - Interpipe М16-29 оплачено
  • 14 14 Комар Максим 10.8 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 15 15 Білоцерківська Надія 10.8 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 16 16 Приходько Дмитро 10.8 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 17 17 Сударенко Ольга 5.4 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 18 18 Лесів Інна 10.8 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 19 19 Соломаха Володимир 10.8 км Новомосковськ FRIDN М50-59 оплачено
  • 20 20 Кучер Олена 10.8 км Дніпро Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 21 21 Коломоєць Олександр 10.8 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 22 22 Чубченко Олег 10.8 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 23 23 Бутенко Анатолій 10.8 км Кам'янське Interpipe М30-39 оплачено
  • 24 24 Суровцев Сергій 10.8 км Дніпро MC RunOk М50-59 оплачено
  • 25 25 Гришин Роман 10.8 км Дніпро MyClub М40-49 оплачено
  • 26 26 Кравченко Дмитро 10.8 км Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 27 27 Гоменюк Аліна 10.8 км Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 28 28 Балабанов Павло 10.8 км Дніпро Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 29 29 Гуделайтіс Ганна 10.8 км Дніпро Fenix Team Ж16-29 оплачено
  • 30 30 Гуделайтіс Олександр 10.8 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 31 31 Єлісєєва Вероніка 10.8 км Дніпро Побігли Ж30-39 оплачено
  • 32 32 Троян Марина 10.8 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 33 33 Скринников Артем 10.8 км Дніпро MyClub М16-29 оплачено
  • 34 34 Горбатько Сергій 10.8 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 35 35 Баришников Сергій 10.8 км Новомосковськ NMSK_run.ocr_TEAM М30-39 оплачено
  • 36 36 Полюдова Єлізавета 10.8 км Жовті Води Ж30-39 оплачено
  • 37 37 Теплий Костянтин 10.8 км Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 38 38 Кащей Денис 10.8 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 39 39 Алейник Андрій 10.8 км Кам'янське М40-49 оплачено
  • 40 40 Бабенко Олена 10.8 км Запоріжжя Start Dnipro Ж60+ оплачено
  • 41 41 Копацький Дмитро 10.8 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 42 42 Журавель Андрій 10.8 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 43 43 Щанкін Олександр 10.8 км Дніпро М30-39
  • 44 44 Воловик Віктор 5.4 км Дніпро EVA run М30-39 оплачено
  • 45 45 Воловик Владислав 5.4 км Дніпро М30-39 оплачено
  • 46 46 Циклаурі Дмитро 5.4 км Кам'янське Побігли М50-59 оплачено
  • 47 47 Дорошко Юрій 5.4 км Дніпро Побігли М30-39 оплачено
  • 48 48 Яінов Руслан 5.4 км Дніпро Побігли М50-59 оплачено
  • 49 49 Вербицький Григорій 5.4 км Новомосковськ М40-49 оплачено
  • 50 50 Савіновська Ірина 5.4 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 51 51 Станішевська Анна 5.4 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 52 52 Машистов Михайло 5.4 км Нікополь DneprRun М30-39 оплачено
  • 53 53 Власова Аліна 5.4 км Дніпро MyClub Ж16-29 оплачено
  • 54 54 Медінській Тарас 5.4 км Дніпро Interpipe М40-49 оплачено
  • 55 55 Федотова Юлія 5.4 км Новомосковськ Interpipe Ж30-39 оплачено
  • 56 56 Лисенко Олена 5.4 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 57 57 Воротинцев Євген 5.4 км Дніпро MyClub М16-29 оплачено
  • 58 58 Архіпов Сергій 5.4 км Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 59 59 Горбань Олександра 5.4 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 60 60 Шемет Влад 5.4 км Дніпро М16-29 оплачено
  • 61 61 Апреленко Тетяна 5.4 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 62 62 Шевченко Руслан 5.4 км Дніпро М40-49 оплачено
  • 63 63 Чалик Сергій 5.4 км Дніпро DneprRun М50-59 оплачено
  • 64 64 Завадська Анна 5.4 км Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 65 65 Козуб Інна 5.4 км Новомосковськ NMSK running club Ж50-59 оплачено
  • 66 66 Карлов Микола 5.4 км Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 67 67 Мудракова Катерина 5.4 км Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 68 68 Сергійчук Руслан 5.4 км Новомосковськ NMSK_run.ocr_TEAM М30-39 оплачено
  • 69 69 Слюсар-Тоцька Лілія 5.4 км Пологи Ж50-59 оплачено
  • 70 70 Жукова Арина 5.4 км Дніпро PiTTeamRun Ж40-49 оплачено
  • 71 71 Михайлова Єва 5.4 км Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 72 72 Тестоєдова Оксана 5.4 км Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 73 73 Гостіщев Євген 5.4 км Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 74 74 Шевцова Катерина 5.4 км Дніпро Start Dnipro Ж16-29 оплачено
  • 75 75 Артеменко Євген 5.4 км Дніпро Strava М30-39 оплачено
  • 76 80 Ярміш Євген 10.8 км Дніпро Linde М30-39 оплачено
  • 77 201 Сударенко Ярослава 300 м Дніпро Ж оплачено
  • 78 202 Бєлов Денис 300 м Дніпро Метеор М оплачено
  • 79 203 Гришин Данил 300 м Дніпро М оплачено
  • 80 204 Гавриш Владислав 300 м Дніпро М оплачено
  • 81 205 Терентьєва Серафіма 300 м Дніпро М оплачено
  • 82 206 Терентьєв Лука 300 м Дніпро М оплачено
  • 83 207 Бойцова Аліса 300 м Дніпро Ж оплачено
  • 84 208 Чёрная Настя 300 м Київ Ж оплачено
  • 85 209 Тепла Надія 300 м Дніпро EvaRunClub М оплачено
  • 86 210 Ільченко Ярослав 300 м Дніпро М оплачено
  • 87 211 Панченко Володимир 300 м Жовті Води М оплачено
  • 88 212 Воловик Аліса 300 м Дніпро Ж оплачено
  • 89 220 Воловик Микита 100 м Дніпро М оплачено
  • 90 221 Сударенко Тимур 100 м Дніпро М оплачено
  • 91 222 Гавриш Мирослава 100 м Дніпро Ж оплачено
  • 92 223 Артеменко Андрій 100 м Дніпро М оплачено