Мы в facebook

Авторизация

 


VI Мемориал Романа Харченко

8-09-2019



UPDATE: ітоговий пост з результатами забігів

8 вересня
в Дніпрі відбудеться вже традиційний, шостий благодійний забіг в пам'ять Романа Харченка.

Роман - один із засновників клубу DneprRun і бігового руху Дніпра. Він загинув у 2014 році під Іловайськом від кулі снайпера. Вдома залишились маленький син і мама.

Взяти участь в забігу можуть всі бажаючі. Кожен учасник вносить будь-яку суму, яку може пожертвувати. Оплата - в день пробігу, при отриманні стартового номеру. Всі зібрані кошти будуть передані сім'ї Романа.

Місце проведення: стадіон "Славутич" (вулиця 6-ї Стрілецької Дивізії, 11)

Дистанції:
дорослі - 1000, 3000 та 5000 метрів
дитячі - 100 і 400 метрів

Розклад:
09:00-09:50    Реєстрація учасників та видача стартових номерів
09:50-10:00    Відкриття змагання
10:00-10:20    Забіг на 1 000 метрів, нагородження
10:20-10:30    Дитячий забіг на 100 метрів, нагородження
10:30-10:55    Забіг на 3 000 метрів, нагородження
10:55-11:10    Дитячий забіг на 400 метрів, нагородження
11:10-11:45    Забіг на 5 000 метрів, нагородження
11:45-12:00    Заключне слово

В рамках забігу буде проведена розважальна програма для дітей з розіграшем подарунків від компанії Інтерпайп! А співробітники бігової спільноти Інтерпайп візьмуть участь в забігах.

Від організаторів забігу учасники отримують: фіксацію результатів забігів в цілому та по колах; воду, банани для підтримання сил; грамоти призерам в абсолюті та у вікових категоріях.

Приходьте разом з дітьми 8 вересня о 9:00 на стадіон «Славутич» - взяти участь в забігах, підтримати учасників, просто згадати Романа Харченка і допомогти його родині!

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 0 Щербань Светлана 3000 м Днепр М30-39
  • 2 1 Демяник Станіслав 5000 м Дніпро DneprRun | Work.ua М30-39 оплачено
  • 3 2 Муха Роман 5000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 4 3 Вербицький Григорій 5000 м Новомосковськ NMSK running club М40-49 оплачено
  • 5 4 Меркелов Артем 5000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 6 5 Дєлов Віталій 5000 м Дніпро MC RunOk М20-29 оплачено
  • 7 6 Садика Наталія 5000 м Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 8 7 Чайка Дмитро 5000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 9 8 Муха Яна 5000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 10 9 Аврах Олег 5000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 11 10 Ковпак Вікторія 5000 м Олександрія М40-49 оплачено
  • 12 11 Кучер Олена 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 13 12 Зихур Сергій 5000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 14 13 Дорошко Юрій 5000 м Дніпро #Побігли М30-39 оплачено
  • 15 14 Коваленко Михайло 5000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 16 15 Лазарев Віктор 5000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 17 16 Закурдаєва Ганна 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж20-29 оплачено
  • 18 17 Зіхур Андрій 5000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 19 18 Безродних Кирило 5000 м Дніпро МC RunOk М30-39 оплачено
  • 20 19 Пікалов Володимир 5000 м Дніпро М60+ оплачено
  • 21 20 Пацан Олександр 5000 м Дніпро EVARunClub М50-59 оплачено
  • 22 21 Мартюшенко Ростіслав 5000 м Дніпро DneprRun М20-29 оплачено
  • 23 22 Серебрянська Анастасія 5000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 24 23 Штенгєлов Олександр 5000 м Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 25 24 Єсаулова Тетяна 5000 м Нікополь Побігли Ж30-39 оплачено
  • 26 25 Lucy Novak 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 27 26 Абраменков Костянтин 5000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 28 27 Майстренко Михайло 5000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 29 28 Кузьменко Олена 5000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 30 29 Дьомочкін Дмитро 3000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 31 30 Моногарова Наталія 3000 м Дніпро INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 32 31 Васюченко Володимир 3000 м Новомосковськ М40-49 оплачено
  • 33 32 Прокопенко Ганна 3000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 34 33 Ушаков Богдан 3000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 35 34 Піка Олександр 3000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 36 35 Маріяш Тетяна 3000 м Дніпро INTERPIPE Ж20-29 оплачено
  • 37 36 Павлов Сергій 3000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 38 37 Сухомлин Інга 3000 м Дніпро INTERPIPE Ж20-29 оплачено
  • 39 38 Кирпа Ігор 3000 м Дніпро UA Squad М30-39 оплачено
  • 40 39 Мирошніченко Наталія 3000 м Дніпро Ж20-29 оплачено
  • 41 40 Приходько Владіслава 3000 м Дніпро Ж20-29 оплачено
  • 42 41 Корскова Світлана 3000 м Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 43 42 Нестерчук Сергій 3000 м Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 44 43 Колода Олена 3000 м Дніпро Work.ua Ж20-29 оплачено
  • 45 44 Мозгова Юлія 3000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 46 45 Кучер Олена 3000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 47 46 Чалик Сергій 3000 м Дніпро DneprRun М40-49 оплачено
  • 48 47 Швальбе Максим 3000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 49 48 Кузьменко Сергій 3000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 50 49 Соломаха Володимир 3000 м Дніпро FRIDN М50-59 оплачено
  • 51 50 Дєлова Ольга 3000 м Дніпро Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 52 101 Власенко Тетяна 1000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 53 102 Щербина Роза 1000 м Синельникове MC RunOk Ж30-39 оплачено
  • 54 103 Піка Олеся 1000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 55 104 Медвєдєв Деніс 1000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 56 105 Дем'яненко Микола 1000 м Дніпро DneprRun М20-29 оплачено
  • 57 106 Кучер Олена 1000 м Дніпро INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 58 107 Шевцова Катерина 1000 м Дніпро Start Dnipro Ж20-29 оплачено
  • 59 108 Хлопецька Марія 1000 м Дніпро Ж8-14 оплачено
  • 60 109 Самойленко Роман 1000 м Дніпро М20-29 оплачено
  • 61 121 Куряча Софія 400 м Дніпро DneprRun Ж8-14 оплачено
  • 62 122 Аврах Демід 400 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 63 123 Піка Діана 400 м Дніпро Ж8-14 оплачено
  • 64 125 Коваленко Єлізавета 400 м Дніпро INTERPIPE Ж8-14 оплачено
  • 65 125 Дорошко Марія 400 м Дніпро Ж0-7 оплачено
  • 66 126 Гітуляр Олександр 400 м Дніпро школа № 118 М0-7 оплачено
  • 67 127 Ташликов Павло 400 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 68 128 Мороз Ніна 400 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 69 151 Ситник Богдан 100 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 70 152 Маріяш Данило 100 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 71 153 Ілля 100 м Новомосковськ М0-7 оплачено
  • 72 154 Муха Михайло 100 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 73 155 Руденко Алеся 100 м Дніпро INTERPIPE Ж0-7 оплачено
  • 74 156 Загоруйко Артем 100 м Дніпро М0-7 оплачено