Мы в facebook

Авторизация

 


VII Мемориал Романа Харченко

6-09-2020



6 вересня в Дніпрі відбудеться вже традиційний, сьомий благодійний забіг в пам'ять Романа Харченка.

Роман - один із засновників клубу DneprRun і бігового руху Дніпра. Він загинув у 2014 році під Іловайськом від кулі снайпера. Вдома залишились син і мама.

Взяти участь в забігу можуть всі бажаючі. Кожен учасник вносить будь-яку суму, яку може пожертвувати. Оплата - в день пробігу, при отриманні стартового номеру. Всі зібрані кошти будуть передані сім'ї Романа.

Місце проведення: стадіон "Славутич" (вулиця 6-ї Стрілецької Дивізії, 11)

Дистанції:
дорослі - 1000, 3000, 5000, 10000 метрів
дитячі - 100 і 400 метрів

Розклад:
08:00-08:50    Реєстрація учасників та видача стартових номерів
08:50-09:00    Відкриття змагання
09:00-09:20    Забіг на 1 000 метрів, нагородження
09:20-09:30    Дитячий забіг на 100 метрів, нагородження
09:30-09:55    Забіг на 3 000 метрів, нагородження
09:55-10:10    Дитячий забіг на 400 метрів, нагородження
10:10-10:45    Забіг на 5 000 метрів, нагородження
10:50-11:50    Забіг на 10 000 метрів, нагородження
11:55-12:00    Заключне слово

Ліміт учасників в одному забігу: 40 осіб.
Видача номерів закінчується за 15 хвилин до початку старту конкретної дистанції.

Від організаторів забігу учасники отримують: фіксацію результатів забігів в цілому та по колах; воду для підтримання сил; грамоти призерам в абсолюті та у вікових категоріях.

Приходьте разом з дітьми 6 вересня о 9:00 на стадіон «Славутич» - взяти участь в забігах, підтримати учасників, просто згадати Романа Харченка і допомогти його родині!

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Троян Марина 10000 м Днепр Ж30-39 оплачено
  • 2 2 Каримовна Карина 10000 м Днепр #Побігли Ж30-39 оплачено
  • 3 3 Кислов Станислав 10000 м Днепр DneprRun М30-39 оплачено
  • 4 4 Понаровский Святослав 10000 м Днепр #Побігли М30-39 оплачено
  • 5 5 Чалык Сергей 10000 м Днепр DneprRun М40-49 оплачено
  • 6 6 Писарев Алексий 10000 м Днепр М15-19 оплачено
  • 7 7 Делов Виталий 10000 м Днепр М20-29 оплачено
  • 8 8 Сустав Вячеслав 10000 м Днепр М40-49 оплачено
  • 9 9 Новак Татьяна 10000 м Днепр Tverdokhleb Team Ж40-49 оплачено
  • 10 10 Хандрюк Владимир 10000 м Днепр DneprRun М30-39 оплачено
  • 11 11 Грубеляс Анатолий 10000 м Днепр DneprRun М40-49 оплачено
  • 12 12 Кобзарь Егор 10000 м Днепр My Club М30-39 оплачено
  • 13 13 Кодак Роман 10000 м Дніпро kodakbrothersteam М30-39 оплачено
  • 14 14 Тигнян Иван 10000 м Кривой Рог Krivbass_Run_Club М15-19 оплачено
  • 15 15 Сербинов Валерий 10000 м Днепр MyClub М20-29 оплачено
  • 16 16 Кучер Елена 10000 м Днепр Interpipe Ж40-49 оплачено
  • 17 17 Бажан Александр 10000 м Днепр Линде Газ Украина М30-39 оплачено
  • 18 18 Бабенко Елена 10000 м Запорожье Start Dnipro Ж50-59 оплачено
  • 19 19 Мудрак Роман 10000 м Днепр ГО М30-39 оплачено
  • 20 20 Тимошенко Илья 10000 м Днепр Redhead М20-29 оплачено
  • 21 21 Пивень Антон 10000 м Днепр Work.ua М30-39 оплачено
  • 22 22 Кравченко Яна 10000 м Днепр My club Ж30-39 оплачено
  • 23 31 Савранская Екатерина 5000 м Днепр Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 24 32 Демяник Станислав 5000 м Днепр Work.ua | DneprRun М30-39 оплачено
  • 25 33 Кухтина Ольга 5000 м Днепр Myclub Ж20-29 оплачено
  • 26 34 Пивень Сергей 5000 м Днепр Work.ua М15-19 оплачено
  • 27 35 Делова Ольга 5000 м Днепр Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 28 36 Бабинцев Алексей 5000 м Днепр #сектабегущих М30-39 оплачено
  • 29 37 Санкина Анастасия 5000 м Днепр Интерпайп НТЗ Ж20-29 оплачено
  • 30 38 Шевченко Илона 5000 м Днепр Start Dnipro Ж30-39 оплачено
  • 31 39 Дашко Дмитрий 5000 м Днепр MC RunOk М20-29 оплачено
  • 32 40 Тестоедова Оксана 5000 м Днепр MyClub Ж40-49 оплачено
  • 33 41 Соколенко Александр 5000 м Днепр Start Dnipro М20-29 оплачено
  • 34 42 Соломаха Владимир 5000 м Днепр М50-59 оплачено
  • 35 43 Комар Максим 5000 м Днепр DneprRun М30-39 оплачено
  • 36 44 Мозуляка Любовь 5000 м Днепр Ж30-39 оплачено
  • 37 45 Бриженюк Анна 5000 м Днепр MyClub Ж30-39 оплачено
  • 38 46 Черненко Павел 5000 м Dnipro Start Dnipro М20-29 оплачено
  • 39 47 Лысенко Елена 5000 м Днепр My Club Ж30-39 оплачено
  • 40 48 Михно Александр 5000 м Александрия Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 41 49 Зотин Кирилл 5000 м Днепр Tverdokhleb Team М30-39 оплачено
  • 42 50 Лысенко Александра 5000 м Днепр My club Ж15-19 оплачено
  • 43 61 Машистов Михаил 3000 м Никополь DneprRun М30-39 оплачено
  • 44 62 Савченко Алёна 3000 м Днепр Ж20-29 оплачено
  • 45 63 Гаврилюк Евгений 3000 м Днепр М20-29 оплачено
  • 46 64 Розгон Виталий 3000 м Днепр Start Dnipro М30-39 оплачено
  • 47 65 Работенко Максим 3000 м Днепр MyClub М30-39 оплачено
  • 48 66 Щербина Роза 3000 м Синельниково Family Run Club Ж30-39 оплачено
  • 49 71 Хлопецкая Мария 1000 м Днепр Start Dnipro Ж8-14 оплачено
  • 50 72 Шевцова Екатерина 1000 м Днепр Start Dnipro Ж20-29 оплачено
  • 51 73 Циклаури Дмитрий 1000 м Каменское #Побігли М50-59 оплачено
  • 52 74 Масич Андрей 1000 м Киев KM Running Club М40-49 оплачено
  • 53 75 Масич Михаил 1000 м Днепр М15-19 оплачено
  • 54 76 Ершов Алексей 1000 м Днепр М15-19 оплачено
  • 55 77 Коробова Анна 1000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 56 78 Буян Валерий 1000 м Днепр OneTeam Mizuno М20-29 оплачено
  • 57 81 Калинин Георгий 400 м Днепр М8-14 оплачено
  • 58 82 Яковлев Александр 400 м Днепр М8-14 оплачено
  • 59 83 Курячая София 400 м Днепр DneprRun Ж8-14 оплачено
  • 60 91 Яковлев Максим 100 м Днепр М0-7 оплачено
  • 61 92 Березань Макар 100 м Днепр М0-7 оплачено
  • 62 93 Хлопецкая Антонина 100 м Днепр М0-7 оплачено
  • 63 94 Романенко Виктория 100 м Днепр Ж0-7 оплачено
  • 64 95 Воронцова Алиса 100 м Днепр Ж0-7 оплачено