Мы в facebook

Авторизация

 


Весна на носі VIII

28-02-2021




Клуб DneprRun пропонує вам зустріти весну разом!

Проголошуємо відкриття реєстрації на восьмий щорічний забіг на честь Масляної - 

Весна на носі VIII !

Партнером забігу стала українська промислова компанія ІНТЕРПАЙП, яка добре відома підтримкою бігового руху Дніпра! Тож "Весна на носі" пройде на вищому рівні!

  • Дата і час: 28 лютого, неділя, 09:00
  • Передстартова реєстрація з 09:00 до 09:45, а також за 15 хвилин до вибраної дистанції.
  • Місце: стадіон Славутич (вул. Стрілкової дивізії, 27)
  • Стартовий пакет: магніти з символікою забіга; великий пряник з символікою забіга; гарячий чай, печиво, величезний торт на всіх учасників; підтримка на трасі - вода, допомога волонтерів; точна фіксація часу кожного учасника - як в цілому, так і по колах; грамоти призерам в абсолюті та у вікових категоріях; фотозйомка; і, звичайно, заряд бадьорості та радості перед початком теплого бігового сезону! А також - фотозона, стартова арка; музична підтримка, масаж після фінішу, тепла роздягальня після бігових звершень!
  • Дистанції: 5000 м, 10000 м, командна естафета для команд з 4 учасників: 400 м * 4. Ліміт учасників на кожній з дистанцій - 50 осіб. Ліміт на естафеті - 30 команд.
  • Дитячі дистанції: 100 метрів для дітей 0-7 років, 400 метрів - 8-15 років. Ліміт учасників - 30 дітей в одному забігу.
  • Реєстрація здійснюється на сайті  - до 27 лютого http://dneprrun.dp.ua/sorevnovanija/VesnaNaNosu-VIII.
  • Етапи реєстрації: до 10 лютого: 200 грн, 11-26 лютого: 220 грн. Реєстрація 27 лютого: 250 грн. Реєстрація з медаллю: +180 грн. Можливий заказ медалей для дитячих забігів. Реєстрація з медаллю відкрита до 16 лютого. Сплачуючи один стартовий внесок, учасник може прийняти участь як у вибраній дистанції, так і в інших, включаючи естафету (за умови можливості по ліміту учасників). Реєстрація тільки на естафету: 70 грн з учасника.
  • За призові місця в абсолюті встановлюється призовий фонд в розмірі 4000 грн! Призова сітка: 1 місце - 400 грн, 2 місце - 300 грн, 3 місце - 200 грн. В разі встановлення рекорда івенту додається бонус: 100 грн.

Рекорди:
10000 м: Бабарика Олександр, 32:06; Карманенко Катерина, 38:27
5000 м: Приходько Вячеслав, 16:43; Карманенко Катерина, 18:42

  • Розклад ОНОВЛЕНО:

09:00-09:45 Видача стартових номерів; далі теж, але до 15 хвилин до конкретного старту
09:55-10:00 Відкриття змагання, вступне слово, загальне фото
10:00-10:35 5000 метрів, чоловіки і жінки
10:30-10:50 Частування для фінішерів 5000 метрів
10:30-10:40 Нагородження призерів 5000 метрів, в абсолюті та по категоріях
10:40-10:50 Дитячий забіг на 100 метрів
10:50-11:00 Дитячий забіг на 400 метрів
10:50-11:00 Нагородження призерів на 100 та 400 метрів
11:10-12:15 10000 метрів, чоловіки і жінки; нагородження в абсолюті та по категоріях
12:00-12:20 Частування для фінішерів 10000 метрів
12:20-12:35 Командна естафета 400м*4, нагородження команд
12:35-12:45 Закриття змагання

До зустрічі 28 лютого! INTERPIPE та DneprRun бажають вам сили, здоров'я, та виснажливих тренувань ;)

Зарегистрированные участники
  • № п/п № в забеге ФИО Дистанция Город Клуб Возрастная категория Оплата
  • 1 1 Якімов Дмитро 5000 м Дніпро MC RunOK М16-29 оплачено
  • 2 2 Костін Вячеслав 5000 м Дніпро OCR_Dnepr М30-39 оплачено
  • 3 3 Євстигнєєв Роман 5000 м Павлоград PAVLOGRAD RUN CLUB М30-39 оплачено
  • 4 4 Євстигнєєва Вікторія 5000 м Павлоград PAVLOGRAD RUN CLUB Ж30-39 оплачено
  • 5 5 Бариш Світлана 5000 м Дніпро #Побігли MyClub Ж40-49 оплачено
  • 6 6 Теплий Костянтин 5000 м Дніпро EvaRunClub М30-39 оплачено
  • 7 7 Хіміч Людмила 5000 м Дніпро #Побiгли Ж40-49 оплачено
  • 8 8 Санкіна Анастасія 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 9 9 Колоярцев Ігор 5000 м Новомосковськ М40-49 оплачено
  • 10 10 Полуектова Поліна 5000 м Дніпро Ж30-39 оплачено
  • 11 11 Walters Anastasiia 5000 м Дніпро Dance Vision Studio Ж30-39 оплачено
  • 12 12 Карлов Микола 5000 м Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 13 13 Мартинов Дмитро 5000 м Дніпро М16-29 оплачено
  • 14 14 Іванов Іван 5000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 15 15 Щербіна Роза 5000 м Синельникове INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 16 16 Баришева Тамара 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж50-59 оплачено
  • 17 17 Притула Олег 5000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 18 18 Назаренко Лілія 5000 м Нікополь INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 19 19 Сафронов Дмитро 5000 м Дніпро INTERPIPE М16-29 оплачено
  • 20 20 Кузьмін Влад 5000 м Дніпро INTERPIPE М16-29 оплачено
  • 21 21 Амеліна Ольга 5000 м Нікополь INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 22 22 Котов Олексій 5000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 23 23 Пікалов Володимир 5000 м Дніпро INTERPIPE М60+ оплачено
  • 24 24 Щелкунов Илья 5000 м Дніпро NEON М16-29 оплачено
  • 25 25 Волошин Євген 5000 м Дніпро ХАРАКТЕР М30-39 оплачено
  • 26 26 Олександров Олександр 5000 м Дніпро RedHead team М16-29 оплачено
  • 27 27 Соколенко Олександр 5000 м Дніпро Start Dnipro М16-29 оплачено
  • 28 28 Середюк Олена 5000 м Нікополь INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 29 29 Мельникова Світлана 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж16-29 оплачено
  • 30 30 Сотнік Юлія 5000 м Нікополь INTERPIPE Ж16-29 оплачено
  • 31 31 Терещенко Юрій 5000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 32 32 Іванова Наталія 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 33 33 Фортуна Мадіна 5000 м Дніпро Tverdokhleb Team Ж16-29 оплачено
  • 34 34 Гуделайтіс Ганна 5000 м Дніпро NEON Ж16-29 оплачено
  • 35 35 Архіпов Сергій 5000 м Дніпро Start Dnipro М40-49 оплачено
  • 36 36 Палагіна Олена 5000 м Нікополь INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 37 37 Донець Дмитро 5000 м Нікополь INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 38 38 Немітіков Валерій 5000 м Дніпро INTERPIPE М16-29 оплачено
  • 39 39 Погребна Олена 5000 м Новомосковськ INTERPIPE Ж50-59 оплачено
  • 40 40 Загорулько Ганна 5000 м Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 41 41 Кобзарь Єгор 5000 м Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 42 42 Руда Наталія 5000 м Дніпро #Побігли Ж40-49 оплачено
  • 43 43 Рудий Михайло 5000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 44 44 Розгон Віталій 5000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 45 45 Мірошниченко Наталія 5000 м Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 46 46 Циклаурі Дмитро 5000 м Кам'янське #Побiгли М50-59 оплачено
  • 47 47 Грішин Роман 5000 м Дніпро MyClub М40-49 оплачено
  • 48 48 Корчемний Давід 5000 м Вільногірськ Squad UA Runners М16-29 оплачено
  • 49 49 Савіновська Ірина 5000 м Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 50 50 Пісарєв Алексій 5000 м Дніпро М16-29 оплачено
  • 51 51 Мартинова Людмила 5000 м Запоріжжя Ж30-39 оплачено
  • 52 52 Іванов Віталій 5000 м Запоріжжя М30-39 оплачено
  • 53 53 Савранська Катерина 5000 м Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 54 54 Назаренко Дмитро 5000 м Дніпро М16-29 оплачено
  • 55 55 Левченко Аліна 5000 м Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 56 56 Василенко Максим 5000 м Дніпро М40-49 оплачено
  • 57 57 Юрченко Ангеліна 5000 м Чугуїв Squad UA Runners Ж16-29 оплачено
  • 58 58 Данець Аліна 5000 м Дніпро MyClub Ж30-39 оплачено
  • 59 59 Гладка Олена 5000 м Дніпро MyClub Ж40-49 оплачено
  • 60 60 Смородін Андрій 5000 м Дніпро Стадіон М40-49 оплачено
  • 61 61 Закурдаєва Ганна 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 62 62 Колесніков Сергій 5000 м Дніпро MyClub М30-39 оплачено
  • 63 63 Маслєннікова Ольга 5000 м Дніпро INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 64 64 Жукова Юлія 5000 м Дніпро Ж16-29 оплачено
  • 65 65 Саханицька Катерина 5000 м Запоріжжя Power runners Ж30-39 оплачено
  • 66 66 Єршов Станіслав 5000 м Запоріжжя Alkatrass М30-39 оплачено
  • 67 67 Мартюшенко Ростіслав 5000 м Дніпро DneprRun М16-29 оплачено
  • 68 68 Кузнєцов Євген 5000 м Дніпро М16-29 оплачено
  • 69 69 Бабарика Іван 5000 м Новомосковськ OneTeam Mizuno М30-39 оплачено
  • 70 101 Дєлов Віталий 10000 м Дніпро RedHead team М16-29 оплачено
  • 71 102 Рослік Марія 10000 м Кривий Ріг DneprRun Ж30-39 оплачено
  • 72 103 Понаровський Святослав 10000 м Дніпро #Побігли М30-39 оплачено
  • 73 104 Левченко Наталія 10000 м Дніпро #Побігли Ж40-49 оплачено
  • 74 105 Кудрявцева Вікторія 10000 м Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 75 106 Новак Тетяна 10000 м Дніпро Ж40-49 оплачено
  • 76 107 Суровцев Сергій 10000 м Дніпро MC RunOk М50-59 оплачено
  • 77 108 Росол Олена 10000 м Нікополь #Побігли Ж40-49 оплачено
  • 78 109 Росол Ігор 10000 м Нікополь #Побігли М50-59 оплачено
  • 79 110 Горбатько Сергій 10000 м Дніпро М40-49 оплачено
  • 80 111 Чалик Сергій 10000 м Дніпро DneprRun М40-49 оплачено
  • 81 112 Бабенко Олена 10000 м Запоріжжя Start Dnipro Ж60+ оплачено
  • 82 113 Мененко Віталий 10000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 83 114 Сустав Вячеслав 10000 м Дніпро М40-49 оплачено
  • 84 115 Лазарев Віктор 10000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 85 116 Смірнов Олег 10000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 86 117 Крижановський Дмитро 10000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 87 118 Кучер Олена 10000 м Дніпро INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 88 119 Бутенко Анатолій 10000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 89 120 Долгов Валентин 10000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 90 121 Коваленко Єгор 10000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 91 122 Муха Роман 10000 м Дніпро INTERPIPE М40-49 оплачено
  • 92 123 Андрієвських Данил 10000 м Нікополь INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 93 124 Бородавка Віра 10000 м Нікополь INTERPIPE Ж30-39 оплачено
  • 94 125 Буханевич Ангеліна 10000 м Нікополь INTERPIPE Ж16-29 оплачено
  • 95 126 Юрченко Роман 10000 м Дніпро М16-29 оплачено
  • 96 127 Завоюра Дмитро 10000 м Запоріжжя Squad UA Runners М16-29 оплачено
  • 97 128 Пихунін Сергій 10000 м Дніпро RedHead team М40-49 оплачено
  • 98 129 Гіренко Наталя 10000 м Кривий Ріг Ж40-49 оплачено
  • 99 130 Борисюк Володимир 10000 м Нікополь INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 100 131 Бондарчук Владислав 10000 м Дніпро INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 101 132 Сапа Вадим 10000 м Запоріжжя NEON М30-39 оплачено
  • 102 133 Чубченко Максим 10000 м Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 103 134 Кодак Роман 10000 м Дніпро kodakbrothersteam М30-39 оплачено
  • 104 135 Грубеляс Анатолій 10000 м Дніпро DneprRun М40-49 оплачено
  • 105 136 Павлова Тетяна 10000 м Нікополь INTERPIPE Ж40-49 оплачено
  • 106 137 Філон Владислав 10000 м Дніпро Tverdokhleb Team М30-39 оплачено
  • 107 138 Редченко Катерина 10000 м Кривий Ріг Running Atmosphere Ж30-39 оплачено
  • 108 139 Дегтяренко Геннадій 10000 м Нікополь INTERPIPE М50-59 оплачено
  • 109 140 Погорелий Ігор 10000 м Нікополь INTERPIPE М30-39 оплачено
  • 110 141 Горматов Артем 10000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 111 142 Рашевський Сергій 10000 м Кам'янське #Побігли М40-49 оплачено
  • 112 143 Рябчинська Ольга 10000 м Дніпро #Побігли Ж40-49 оплачено
  • 113 144 Зімаріна Вікторія 10000 м Дніпро Za_руба_Run Ж40-49
  • 114 145 Лачугін Артем 10000 м Дніпро Za_руба_Run М40-49 оплачено
  • 115 146 Булгакова Тетяна 10000 м Дніпро Ж40-49
  • 116 147 Яворська Ірина 10000 м Запоріжжя Ж30-39
  • 117 148 Руденко Ігор 10000 м Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 118 149 Щанкін Олександр 10000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 119 150 Білоус Богдан 10000 м Новомосковськ М30-39 оплачено
  • 120 151 Вербицький Григорій 10000 м Новомосковськ М40-49 оплачено
  • 121 152 Пастухов Олександр 10000 м Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 122 153 Кащєй Деніс 10000 м Дніпро М30-39 оплачено
  • 123 154 Парішкура Олександр 10000 м Дніпро MC RunOk М30-39 оплачено
  • 124 155 Парішкура Наталія 10000 м Дніпро MC RunOk Ж30-39 оплачено
  • 125 156 Федевич Костянтин 10000 м Кривий Ріг М30-39 оплачено
  • 126 157 Жильнікова Наталія 10000 м Запоріжжя Ж30-39 оплачено
  • 127 158 Комар Максим 10000 м Дніпро DneprRun М30-39 оплачено
  • 128 159 Дашко Дмитро 10000 м Дніпро MC RunOk М16-29 оплачено
  • 129 160 Котова Марі 10000 м Дніпро Start Dnipro Ж16-29 оплачено
  • 130 161 Вілісова Тетяна 10000 м Новомосковськ OneTeam Mizuno Ж40-49 оплачено
  • 131 201 Санкін Матвій 400 м Дніпро INTERPIPE М8-15 оплачено
  • 132 202 Котов Костянтин 400 м Дніпро INTERPIPE М8-15 оплачено
  • 133 203 Котов Деніс 400 м Дніпро INTERPIPE М8-15 оплачено
  • 134 204 Сербіненко Гліб 400 м Кривий Ріг М8-15 оплачено
  • 135 205 Кодак Ілля 400 м Дніпро М8-15 оплачено
  • 136 226 Єгоров Єлісей 100 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 137 227 Костіна Кіра 100 м Дніпро MyClub Ж0-7 оплачено
  • 138 228 Євстигнєєва Ганна 100 м Павлоград Ж0-7 оплачено
  • 139 229 Walters Victoria 100 м Дніпро Dance Vision Studio Ж0-7 оплачено
  • 140 230 Санкіна Вікторія 100 м Дніпро INTERPIPE Ж0-7 оплачено
  • 141 231 Волошин Михайло 100 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 142 232 Кобзарь Назар 100 м Дніпро MyClub М0-7 оплачено
  • 143 233 Пастухов Єгор 100 м Чугуїв Squad UA Runners М0-7 оплачено
  • 144 234 Березань Макар 100 м Дніпро М0-7 оплачено
  • 145 300 Радість (Красавін В, Єрьома Р, Філіппі А, Єршов О) эстафета 400м*4 Дніпро М30-39 оплачено